Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Porównywarka finansowa od polky - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Porównywarka finansowa od polky (/Temat-Porownywarka-finansowa-od-polky-171070)

Strony: 1 2


Porównywarka finansowa od polky - polky - 15-03-2021 12:18

Siemanko!

W skrócie o mnie:
Mam 29 lat, lubię dobre piwko (coś tam amatorsko też warzyłem) oraz wypady motocyklem. Można stwierdzić, że w życiu szukam jeszcze swojej ścieżki. Z zawodu elektronik, niedoszły marynarz oraz były właściciel jednoosobowej działalności. Do kwietnia 2020 operator widlaka na magazynie w Dojczlandach.

Obecnie:
Realizuje pomysł o własnej stronie z porównywarkami produktów bankowych (i nie tylko). Pracę nad stroną zacząłem realizować rok temu, a sama stronka przeszła przez liczne zmiany i transformacje. Na chwilę obecną "bazę" pod dalszy rozwój mam gotowyHuh

Jak widzę cały pomysł?

Strona powstaje z myślą aby móc:

1) porównywać oferty oraz świadomie z nich korzystać,
2) być na bieżąco z promocjami finansowymi,
3) mieć dostęp do informacji o tematyce finansowej oraz recenzji produktów

Jest to praktycznie start projektu, a chwili obecnej posiadam "gotową" stronkę z zerowym ruchem Tongue W temacie SEO i marketingu jestem całkowicie zielony, a sam dziennik będzie pokazywał moją drogę z punktu widzenia "świeżaka" Lol

Jaki plan na najbliższe dni?

1) Stworzenie kreacji reklamowych na FB z rankingiem kont osobistych
Na sam początek kampania z budżetem 10/15 zł dziennie w ramach testu. Zobaczymy co działa i na jakie grupy odbiorców.
2) Tworzenie aktualnych postów na stronie z promocjami kont osobistych

Bajo i do usłyszenia


RE: Porównywarka finansowa od polky - twardy - 15-03-2021 12:25

Tak szczerze, to wrzucanie linkow do swoich stron to bardzo zly pomysl. Szybciej ktos Ci syfu nawrzuca niz pomoze.


RE: Porównywarka finansowa od polky - polky - 15-03-2021 12:29

W sumie też racja Smile

Poszedł edit.

Biorę się za zrobienie grafik. Zdam relację z pierwszych efektów Smile


RE: Porównywarka finansowa od polky - Vasaki - 15-03-2021 12:52

Powodzenia Smile

Przy okazji, nie używamy czerwonego koloru w temacie.
Ten kolor zarezerwowany jest dla administracji (notka w regulaminie).


RE: Porównywarka finansowa od polky - polky - 15-03-2021 12:56

Luzik i dzieki!


RE: Porównywarka finansowa od polky - itmaster - 15-03-2021 15:21

Powodzenia, choć sama branża bardzo ciężka jeśli chodzi o Seo.
A dlaczego? Bo jest dużo tego w internecie, usługi finansowe to ładna kasa.

Musisz zaoferować naprawdę unikalne rzeczy, żeby się wyróżnić, bo porównywarek jest bardzo dużo w necie, choć to już zapewne wiesz.

Aczkolwiek trzymam kciuki.


RE: Porównywarka finansowa od polky - polky - 15-03-2021 21:39

(15-03-2021 15:21)itmaster napisał(a):  Powodzenia, choć sama branża bardzo ciężka jeśli chodzi o Seo.
A dlaczego? Bo jest dużo tego w internecie, usługi finansowe to ładna kasa.

Musisz zaoferować naprawdę unikalne rzeczy, żeby się wyróżnić, bo porównywarek jest bardzo dużo w necie, choć to już zapewne wiesz.

Aczkolwiek trzymam kciuki.

Tia, zdaje sobie z tego sprawę, konkurencja jest ogromna ale jestem dobrej myśli. Nie spróbuje to się nie dowiem.

Kampania na FB uruchomiona, na razie niech sobie hula małym kosztem, zobaczymy z czasem co się sprawdza, a co nie Smile

Tymczasem biere się za recenzje aktualnych promocji kont osobistych. Myśle, że na start uderzę z tą tematyką.

A co do widoczności w googlu to prezentuje się to tak:

[Obrazek: Zrzut-ekranu-2021-03-15-o-21-42-32.png]

[Obrazek: Zrzut-ekranu-2021-03-15-o-21-42-56.png]

Coś tam się pojawiam na słowa kluczowe, jednak są to zbyt odległe pozycje aby myśleć o jakichkolwiek wejściach.


RE: Porównywarka finansowa od polky - bossos - 16-03-2021 13:13

Nie chcę cię zniechęcać, ale nie marnuj swojego czasu na to. Mam stronkę o takiej tematyce, która posiada bardzo silne linki. Miesięczne koszty SEO wynosiły sporo, a zysk jest marny. Dodam, że strona jest mega zoptymalizowana, treści unikalne a w dodatku spada zainteresowanie, ale powodzenia Smile A i nie mówię tego, bo boję się konkurencji, bo i tak nie prześcigniesz mojej strony tak jak ja nie prześcignę nigdy bankiera Smile

P.S Wróć do mojego wpisu za pół roku i przemyśl jeszcze raz co napisałem Wink


RE: Porównywarka finansowa od polky - qwerty_89 - 16-03-2021 21:47

Wartościowe artykuły o okołofinansowej tematyce powinny z czasem wygenerować sensowny ruch - wiele jest przykładów blogów, które w stosunkowo krótkim czasie zdołały wedrzeć się do grona najpopularniejszych. Duża liczba UU to nie tylko większa szansa na zarabianie na afiliacji, ale też inne możliwości zarabiania na stronie - bezpośrednie współprace, artykuły sponsorowane itd.


RE: Porównywarka finansowa od polky - bossos - 08-11-2021 14:55

I jak tam?Smile