Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odysee, 2$ Za Refa Bez KYC Wypłaca! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Odysee, 2$ Za Refa Bez KYC Wypłaca! (/Temat-Odysee-2-Za-Refa-Bez-KYC-Wyplaca-171069)

Strony: 1 2 3 4 5


Odysee, 2$ Za Refa Bez KYC Wypłaca! - Krzychu102 - 15-03-2021 10:33

[Obrazek: odysee.png]
Cześć, chciałbym wam przestawić serwis Odysee, który umożliwia nam oglądanie treści, wrzucanie własnych treści oraz ich komentowanie i ocenianie.
Całość przypomina coś w stylu YouTube tylko opiera się głównie na kryptowalutach.
Jak możemy zdobywać za darmo kryptowalutę?
1. Bonus powitalny około 3 LBC
2. Wrzucanie własnych treści oraz boostowanie ich za pomocą kryptowaluty LBC co da nam większą oglądalność oraz pozycjonowanie treści.
3. Polecanie serwisu innym użytkownikom, za jednego refa dostajemy o 8 LBCMożemy to natychmiast wypłacić na swój portfel, polecam Coinomi.
4. Robienie codziennych zadań, rozwijanie kanału, oglądanie innych treści. Dodatkowo za codzienne wejście i kliknięcie w dowolny film dostajemy jakąś część kryptowaluty LBC od 0,2 - 100.

Jak wygląda proces rejestracji w Odysee?
1.Wchodzimy na stronę z reflinku(dodatkowy bonus lbc) bądź czystego linku Sad
2. Tworzymy bezpłatne konto oraz potwierdzamy wiadomością na emailu.
3. Przechodzimy do zakładki rewards bądź klikamy w dowolny film, naszym oczom ukaże się strona weryfikacji. Wybieramy weryfikację SMS i podajemy numer telefonu. (BEZ TEGO NIE UZYSKAMY DALSZEGOD DOSTĘPU DO PLATFORMY, CAŁOŚĆ JEST BEZPŁATNA).
4. Czekamy na zaakceptowanie naszej rejestracji w przypadku sms będzie to natychmiast Smile

Gdzie możemy wymienić kryptowalute dostępną na Odysee?

Po wypłacie na portfel możemy pozostawić naszą kryptowalutę bądź użyć ją do stakowania i ulepszania pozycjonowania naszych treści. Jeżeli chcemy sprzedać wybieramy którąś z tych giełd i wymieniamy Wink

Dowód Wypłaty z Odysee

W przypadku pytań piszcie, zapraszam do rejestracji serwis na prawdę oferuje ciekawe możliwości Smile


RE: Odysee Darmowe 2$ za Refa Bez Kyc Wypłaca - Nightmer22 - 15-03-2021 11:31

Te 2$ tylko za refa? Ja jako rejestrujący się nic nie dostanę tak ?


RE: Odysee Darmowe 2$ za Refa Bez Kyc Wypłaca - Krzychu102 - 15-03-2021 11:54

(15-03-2021 11:31)Nightmer22 napisał(a):  Te 2$ tylko za refa? Ja jako rejestrujący się nic nie dostanę tak ?

Jako rejestrujący dostajesz bonus powitalny bodajże 3 LBC , za polecenie masz 8 LBC dodatkowo na początek dostajesz sporo zadań do wykonania m.in oglądanie treści, followowanie innych czy codzienna aktywność. Zapraszam do rejestracji z refem, dzięki Cool


RE: Odysee Darmowe 2$ za Refa Bez Kyc Wypłaca - Matoro132 - 15-03-2021 12:18

czym się różni to odysee od https://lbry.tv/ ?
Jeśli mam konto na lbry to mogę drugie założyć na odysee? To jest jakoś powiązane? Jest to apka od lbry?


RE: Odysee Darmowe 2$ za Refa Bez Kyc Wypłaca - Krzychu102 - 15-03-2021 13:02

(15-03-2021 12:18)Matoro132 napisał(a):  czym się różni to odysee od https://lbry.tv/ ?
Jeśli mam konto na lbry to mogę drugie założyć na odysee? To jest jakoś powiązane? Jest to apka od lbry?

Spróbuj, wydaje mi się że możesz założyć drugie konto, Odysee zostało jako wersja mobilna + przeglądarkowe natomiast lbry nie jest już wspierane, pozostało jako apka głównie skupiają się na Odysee. Ogólnie jest bardzo podobne ale zmienili też system nagród Smile


RE: Odysee Darmowe 2$ za Refa Bez Kyc Wypłaca - rayden - 15-03-2021 13:14

Zarejestrowany, ale po podaniu kodu sms nic się w sumie nie stało. Na konto mogę się zalogować, ale to tyle.


RE: Odysee Darmowe 2$ za Refa Bez Kyc Wypłaca - Krzychu102 - 15-03-2021 13:38

(15-03-2021 13:14)rayden napisał(a):  Zarejestrowany, ale po podaniu kodu sms nic się w sumie nie stało. Na konto mogę się zalogować, ale to tyle.

Dzięki za odpowiedź, jeżeli poprawnie przeszedłeś weryfikację sms musisz odczekać jeszcze chwilkę ponieważ weryfikują ręcznie każde konto bo ludzie tworzyli mulciaki. Zazwyczaj trwa to do 30 minut ale czasami dłużej, możesz podesłać ss z zakładki rewards wchodzisz poprzez kliknięcie w avatar i tam będzie opisane na jakim etapie jesteś.


RE: Odysee Darmowe 2$ za Refa Bez Kyc Wypłaca - rayden - 15-03-2021 13:50

Ok, już wszystko jasne. Z tym, że mają czas na zaakceptowanie od kilku godzin do kilku dni. No nic, zaczekamy i zobaczymy!


RE: Odysee Darmowe 2$ za Refa Bez Kyc Wypłaca - Krzychu102 - 15-03-2021 13:57

(15-03-2021 13:50)rayden napisał(a):  Ok, już wszystko jasne. Z tym, że mają czas na zaakceptowanie od kilku godzin do kilku dni. No nic, zaczekamy i zobaczymy!

Okej, mam nadzieje że z refa Smile Strona jest na prawdę ciekawa tak czy inaczej wg. mnie najlepiej zarabia się na polecaniu chociaż codzienne questy w tym pomagają.


RE: Odysee Darmowe 2$ za Refa Bez Kyc Wypłaca - rayden - 15-03-2021 13:58

Taak, poszła z refa Smile