Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SafePal, 300 USD bez wysiłku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: SafePal, 300 USD bez wysiłku (/Temat-SafePal-300-USD-bez-wysilku-171046)



SafePal, 300 USD bez wysiłku - kasperkazik - 13-03-2021 09:33

Siemka, dostałem takie info: SafePal robi airdropa: coiny o wartości 300usd za 5 poleceń grupy na telegramie. Przy większej ilości poleceń można zgarnąć więcej. Jedyne co trzeba mieć to telegram i portfel krypto zgodny ze standardem BEP20. Ja pobrałem Trustwallet bo jest popularny, zajęło mi to 5 minut z aktywacją. Od razu uprzedzam, że nie jestem insiderem, i nie biorę odpowiedzialności jakby coś nie działało. To moja pierwsza próba zarobienia na reflinkach. Myślę że jest bezprzypałowa, bo nie dajecie żadnych danych, tylko numer portfela do przelewu. A sam SafePal mi wygląda legitnie, ale nie mam wiedzy by to weryfikować. (EDIT: TO SCAM)
[Obrazek: Screenshot-2021-03-13-06-31-52-809-org-t...senger.jpg]

[Obrazek: Screenshot-2021-03-13-06-31-44-587-org-t...senger.jpg]


RE: SafePal, 300 USD bez wysiłku - bb8_pl - 13-03-2021 09:57

(13-03-2021 09:33)kasperkazik napisał(a):  Siemka, dostałem takie info: SafePal robi airdropa: coiny o wartości 300usd za 5 poleceń grupy na telegramie. Przy większej ilości poleceń można zgarnąć więcej. Jedyne co trzeba mieć to telegram i portfel krypto zgodny ze standardem BEP20. Ja pobrałem Trustwallet bo jest popularny, zajęło mi to 5 minut z aktywacją. Od razu uprzedzam, że nie jestem insiderem, i nie biorę odpowiedzialności jakby coś nie działało. To moja pierwsza próba zarobienia na reflinkach. Myślę że jest bezprzypałowa, bo nie dajecie żadnych danych, tylko numer portfela do przelewu. A sam SafePal mi wygląda legitnie, ale nie mam wiedzy by to weryfikować. https://t.me/SafePal_SFP_Airdrop_bot?start=r07213415030
[Obrazek: Screenshot-2021-03-13-06-31-52-809-org-t...senger.jpg]

[Obrazek: Screenshot-2021-03-13-06-31-44-587-org-t...senger.jpg]


No to chyba się komuś coś pomyliło , SafePal nie ma i nie będzie miało obecnie ani przyszłościowo Airdropa - tym bardziej przez jakiegoś bota na Telegramie , wywal to , zapomnij, nie mecz siebie i innych scamem Big Grin

Przy okazji - tak by nie było , na Telegramie boty z Dropami to większość SCAM !!!


RE: SafePal, 300 USD bez wysiłku - kasperkazik - 13-03-2021 11:27

Dzięki za info, bo już się nagrzałem. Czy coś ryzykuję? Jedyne info jakie dałem to adres do przelewu. Co scamerzy mogliby w ten sposób zyskać?

No to chyba się komuś coś pomyliło , SafePal nie ma i nie będzie miało obecnie ani przyszłościowo Airdropa - tym bardziej przez jakiegoś bota na Telegramie , wywal to , zapomnij, nie mecz siebie i innych scamem Big Grin

Przy okazji - tak by nie było , na Telegramie boty z Dropami to większość SCAM !!!
[/quote]

Dzięki jeszcze raz za info. Usunąłem reflink i dołożyłem info że to scam. Ale temat zostawiam dla przestrogi i bo jestem ciekaw co mi odpiszesz na poprzednią wiadomość


SafePal, 300 USD bez wysiłku - Hybrid1990 - 13-03-2021 17:36

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.