Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam wtyczki aby zrobić taki pasek z polecanymi wpisami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Szukam wtyczki aby zrobić taki pasek z polecanymi wpisami (/Temat-Szukam-wtyczki-aby-zrobic-taki-pasek-z-polecanymi-wpisami-171038)



Szukam wtyczki aby zrobić taki pasek z polecanymi wpisami - Blasterm92 - 11-03-2021 22:34

Witam, szukam wtyczki lub sposobu, który umożliwiłby mi zrobienie takiego paska pod karuzelą (głównym contentem przewijanym w prawo lub lewo), który będzie wyświetlał popularne wpisy, lub najnowsze albo coś w ten deseń.


[Obrazek: 1234321.png]


RE: Szukam wtyczki aby zrobić taki pasek z polecanymi wpisami - Blasterm92 - 13-03-2021 13:39

odświeżam


RE: Szukam wtyczki aby zrobić taki pasek z polecanymi wpisami - mysc - 14-03-2021 16:05

@[Blasterm92] - nie jestem pewny czy dobrze zrozumiałem. Chcesz mieć karuzelę z takich wpisów, czy po prostu umieścić te wpisy pod karuzelą (działającą niezależnie?).

Jeśli chodzi o statyczny element, wpisz w google 'Related posts wordpress plugin'. Wybór jest całkiem duży, efekt wizualny natomiast w sumie taki sam. Także tak naprawdę obojętnie którą wybierzesz. Wybierz taką, która jest aktualizowana w dalszym ciągu Wink

.