Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Doge2moon.click - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Faucety (/Forum-Faucety-464)
+--- Wątek: Doge2moon.click (/Temat-Doge2moon-click-171017)

Strony: 1 2


Doge2moon.click - Eduardo213 - 10-03-2021 00:28

Nowy kranik kryptowaluty Doge. Wypłacalny.

-  Możemy odbierać co 5 minut nalicza nam wtedy 0.2775 doga, więc co na godzinę daje 3.33 DOGE.
- Można również inwestować, lub reinwestowac swoje Doge, aby z każdym claimem zdobywać ich więcej.
- Za poleconego dostaje się 20% od jego klikania w kranik.

-MINIMUM do wypłaty to 25 DOGE.

Wchodzimy na stronę. ( Dzięki za każdego refa.)

REF : https://doge2moon.click/ref?code=1366096912

Czysty: https://doge2moon.click/

Podajemy swój adres Doge, który służy jako login i hasło do naszego konta, plus na ten adres zostanie wypłacona nasza waluta.

Strona zapewne długo nie wytrzyma, choć mogę się mylić. Dlatego warto skorzystać jak najszybciej.
Pozdrawiam.

[Obrazek: signal-2021-03-10-002721.jpg]


EDIT.
Strona dziś co jakiś czas się wyłącza, ale spokojnie wszystko jak narazie jest ok, chlopak ktory prowadzi strone mowi, ze ma jakies błędy, które stara się naprawić, ale z racji że dużo osób pisze nie może się na tym skupić, bo każdy chce odpowiedzi, niestety sam prowadzi stronę. Strona nie działa raz na jakiś czas przez kilka minut, ale po chwili wraca do żywych. Smile


RE: Doge2moon.click - szymon344 - 10-03-2021 14:08

przecież ten screen z portfela to żaden dowód wypłaty.


RE: Doge2moon.click - RockShox - 10-03-2021 16:06

Strasznie wolno działa ta strona. Loadingi po minucie z netem 200mb/s ...


RE: Doge2moon.click - malpa2 - 10-03-2021 17:52

Mi podmieniło adres portfela a wylogowac sie nie mogę beka masakra ta stronka


RE: Doge2moon.click - Eduardo213 - 10-03-2021 19:12

Tak tak wiem. Pisałem z Adminem, ogarneli już wszystko, zostało im właśnie naprawienie logowania, bo każdy logował się na konta innych osób mimowolnie.. Ale już działają aby to jak najszybciej zrobić, mam nadzieję, że będzie dobrze, chociaż patrzę to kontakt z Adminem dobry jest. Big Grin


EDIT. Usuńcie Historię przeglądania z przeglądarki i ciasteczka, strona działa.Smile


RE: Doge2moon.click - Nightmer22 - 11-03-2021 15:51

ERROR: Claim on FREE level was temporary disabled, due to high withdrawal activity, to continue claim - UPGRADE

Totalny scam, nie neguje że wypłacił trochę tych 25 DOGE dla wiarygodnosci ale chlop chce scamowac ludzi na "upgrade'ach" xD


RE: Doge2moon.click - Eduardo213 - 11-03-2021 16:28

(11-03-2021 15:51)Nightmer22 napisał(a):  ERROR: Claim on FREE level was temporary disabled, due to high withdrawal activity, to continue claim - UPGRADE

Totalny scam, nie neguje że wypłacił trochę tych 25 DOGE dla wiarygodnosci ale chlop chce scamowac ludzi na "upgrade'ach" xD

Wydaje mi się, że nie.
Normalnie kontakt z ludźmi utrzymuje, napisał że wstrzymali NARAZIE darmowy poziom z racji tego, że ludzie porobili multi-konta, przez co mają tyle.wyplat zleconych że się po prostu nie wyrabiaja, a ludzie ich poganiają. Sam korzystam.na dwóch urządzeniach z innym połączeniem internetowym, na yt ktoś wrzucił film gdzie leciał na kilka sztuk, wiele osób zakłada na tym samym urządzeniu i Internecie po kilka kont, muszą to wszystko zweryfikować, plus chyba chcą jakoś zablokować możliwość korzystania właśnie z kranu w taki sposób.
Gdy na 100% okaże się że to scam, to napisze to tu, jak narazie wszystko jest ok. Zlecilem przed chwilą następną wypłatę, zobaczymy czy dojdzie. Admin ciągle odpisuje, mówi że mają teraz przez to więcej pracy, że możliwie że zmniejsza wydobycie doge, albo zwiększa minimum do wypłaty.

Zobaczymy jak to będzie, ja narazie nie skreślam projektu, możliwe że niedługo padnie strona, ale dopóki działa warto próbować. Tym bardziej że fajnie można zarobić.


RE: Doge2moon.click - malpa2 - 11-03-2021 19:47

A gdzie wypłacasz te DOGE? Ja chciałem na bitpande ale tam jest napisane że przyjmują minimum 500 DOGE a to troche jest.


RE: Doge2moon.click - ZarabianieO - 11-03-2021 20:32

Mało tego wczoraj na jednym discordzie widziałem zdjęcia gościa co miał zrobione około 45k multi kont pod swój reflink i wyciągnął z tego niezłą sumkę, nie dziwie się że zablokowali ten darmowy kranik Jerk


RE: Doge2moon.click - Eduardo213 - 11-03-2021 21:58

(11-03-2021 19:47)malpa2 napisał(a):  A gdzie wypłacasz te DOGE? Ja chciałem na bitpande ale tam jest napisane że przyjmują minimum 500 DOGE a to troche jest.

Ja wypłacam na faucetpay, a do tego z tych drugich kont na trust wallet i atomic wallet, z tym że nie wiem czy te ostatnie dojdą do mnie.



Strona niby działa i działać będzie, jednak właśnie z powodów takich jak opisał kolega u góry, nie będzie możliwe korzystanie z darmowego planu, trzeba cokolwiek zainwestować, bo jest zbyt wiele botów, których zapewne nie będzie po wprowadzeniu jakiegoś tam minimum.

Ja jeszcze poczekam czy moje wypłaty przyjdą, wtedy pomyślę czy coś tam wsadzić czy nie.