Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
OGads i ruch z gier mobilnych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: OGads i ruch z gier mobilnych (/Temat-OGads-i-ruch-z-gier-mobilnych-170986)



OGads i ruch z gier mobilnych - v1nz0 - 07-03-2021 12:09

Witam!


Chciałem sprobowac content lockera pod gierki mobilne i mam jedno pytanie - Ludzie kompletnie nie wpisuja mojego linku, mysle ze wyglada calkiem legit, cos w stylu tiny/afkreward2021, jednak po 2 godzinach puszczania absolutnie nikt w niego nie kliknal. Czy ten rodzaj pozyskiwania ruchu juz calkiem umarl? Nie ukrywam, ze wydawało mi sie wziecie gry dla w miare mlodych ludzi, i oni skusza sie kliknac Undecided


RE: OGads i ruch z gier mobilnych - shf - 22-06-2021 15:46

raczej szukałbym błędu w sposobie promocji


RE: OGads i ruch z gier mobilnych - Snaggy - 05-07-2021 06:49

(07-03-2021 12:09)v1nz0 napisał(a):  Witam!


Chciałem sprobowac content lockera pod gierki mobilne i mam jedno pytanie - Ludzie kompletnie nie wpisuja mojego linku, mysle ze wyglada calkiem legit, cos w stylu tiny/afkreward2021, jednak po 2 godzinach puszczania absolutnie nikt w niego nie kliknal. Czy ten rodzaj pozyskiwania ruchu juz calkiem umarl? Nie ukrywam, ze wydawało mi sie wziecie gry dla w miare mlodych ludzi, i oni skusza sie kliknac Undecided

Super, że pytasz! To znaczy, że szybko się nie poddajesz!

Moje propozycje:
1. Być może po 30 min dostałeś shadowbana i twoje wiadomości od 1.5h się nie wyświetlają.
2. Być może w danej grze jest zbyt mało graczy, bądź bardzo mało osób siedzi na czacie.
3. Może testowałeś zbyt krótko lub spamujesz w złych godzinach. W różnych krajach są różne strefy czasowe.

Czasami warto dać sobie np. 24h i jesli dana gra nie żre to szukać kolejnej i kolejnej.

Czy ten rodzaj pozyskiwania ruchu juz calkiem umarl? Nie. Nie umarł. Po prostu przetestowałeś zbyt małą liczbę gier. Nie jest możliwe aby sposób umarł w dziesiatkach tysiecy gier mobilnych.