Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sztuka percepcji: bukmacherstwo na wysokim poziomie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sztuka percepcji: bukmacherstwo na wysokim poziomie. (/Temat-Sztuka-percepcji-bukmacherstwo-na-wysokim-poziomie-170981)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Sztuka percepcji: bukmacherstwo na wysokim poziomie. - SoLo17 - 10-04-2021 23:09

Z całym szacunkiem, ale podliczyłem to sobie i jeśli się nie mylę to zysk wynosi 2485 zł, nawet gdyby to podwoić to wciąż mniej niż podałeś w swoim podsumowaniu. Skąd więc taka kwota jeśli mogę zapytać?

Chyba, że podałeś to łącznie z typami których nie publikujesz na forum, choć to moim zdaniem mija się z celem, bo skoro podajesz jakieś typy na forum to rozliczaj się tylko z nich, a wszystkie inne zostaw dla swojej wiedzy, w przeciwnym razie ten "dziennik" jak to nazwałeś mija się z celem Tongue P.S Konstruktywna krytyka to nie hejt Tongue Mimo wszystko gratuluję, że na plusie Smile


RE: Sztuka percepcji: bukmacherstwo na wysokim poziomie. - Marsylia - 11-04-2021 16:32

Cytat:Typ na zaraz!
Piłka nożna: Anglia
Manchester City - Leeds
Manchester City -1 HA
Kurs: 1,65 | Stawka: 1500 zł | 1xbet

Leeds 2-1.
Uroki, uroki, uroki... Smile


Typ na dzisiaj:

Piłka nożna: Włochy
AS Roma - Bologna
AS Roma 0.0 HA
Kurs: 1,50 | Stawka: 2500 zł | Bet At Home
Na Bahu, kurs na ten typ jest najwyższy spośród wszystkich firm, tak więc lokuje tam środki i korzystam.
Niestety nie zdążyłem wcześniej dodać do tematu Zaksy -1.5/-2, a dali bardzo fajnie zarobić.
PS. Podsumowanie wyliczone jest co do złotówki, uwzględnione zostały tam tylko typy, które tutaj podaje. Nie rozumiem, jak można zakładać coś równie infantylnego. Z typów poza moim dziennikiem, średnio jestem 2/3 razy więcej na plusie, aniżeli wychodzi to w moich podsumowaniach. Tak jak już pisałem - ogromną wagę przykładam do sesji live, giełdy i maksymalizacji typów przedmeczowych typami na żywo. Robię pieniądze w taki sposób, który wiem, że mi je przyniesie i niech każdy trzyma się własnej stronicy! SmileSmile



RE: Sztuka percepcji: bukmacherstwo na wysokim poziomie. - Marsylia - 12-04-2021 19:32

Cytat:Piłka nożna: Włochy
AS Roma - Bologna
AS Roma 0.0 HA
Kurs: 1,50 | Stawka: 2500 zł | Bet At Home

Wynik: AS Roma 1-0
Zysk: 1250zł


Hiszpania: Segunda
Alcorcon - CD Castellon
Powyżej 4.5 kartek (żółta - 1, czerwona b. - 2, 2x żółta (czerwona) - 3))
Stawka: 1750 zł | Kurs: 1,68 | Unibet

Jak dla mnie typ promocja.
Mecz o "sześć punktów". Obie drużyny walczą o utrzymanie i pozostanie na zapleczu La Ligi. Ostatnie spotkania coraz bardziej pokazują większe zaangażowanie i determinacje obu tych ekip. W ostatnich meczach upomnienia się po prostu mnożyły i liczę na podobny przebieg w dniu dzisiejszym. Spodziewam się meczu bez kalkulacji. Pełnego zaangażowania w każdą piłkę i bezwzględności w środku pola. Nie wykluczam czerwonej kartki, bo takie zdarzenie występuje na hiszpańskich boiskach bardzo często w tej fazie rozgrywek. Plus tego typu jest taki, że liczymy wszystkie pokazane kartki - zarówno te żółte jak i czerwone. Żółta kartka liczona jako 1, czerwona bezpośrednia jako 2, a dwie żółte w konsekwencji czerwona jako 3.



RE: Sztuka percepcji: bukmacherstwo na wysokim poziomie. - Marsylia - 13-04-2021 18:20

Cytat:Hiszpania: Segunda
Alcorcon - CD Castellon
Powyżej 4.5 kartek (żółta - 1, czerwona b. - 2, 2x żółta (czerwona) - 3))
Stawka: 1750 zł | Kurs: 1,68 | Unibet

Jak dla mnie typ promocja.
Mecz o "sześć punktów". Obie drużyny walczą o utrzymanie i pozostanie na zapleczu La Ligi. Ostatnie spotkania coraz bardziej pokazują większe zaangażowanie i determinacje obu tych ekip. W ostatnich meczach upomnienia się po prostu mnożyły i liczę na podobny przebieg w dniu dzisiejszym. Spodziewam się meczu bez kalkulacji. Pełnego zaangażowania w każdą piłkę i bezwzględności w środku pola. Nie wykluczam czerwonej kartki, bo takie zdarzenie występuje na hiszpańskich boiskach bardzo często w tej fazie rozgrywek. Plus tego typu jest taki, że liczymy wszystkie pokazane kartki - zarówno te żółte jak i czerwone. Żółta kartka liczona jako 1, czerwona bezpośrednia jako 2, a dwie żółte w konsekwencji czerwona jako 3.

Wynik: 7 żółtych kartek
Zysk: 1190 zł
Aż miło... Wink



Piłka nożna: Liga Mistrzów
PSG - Bayern
PSG +0.5 HA
Kurs: 1,75 | Stawka: 1500 zł | Unibet



RE: Sztuka percepcji: bukmacherstwo na wysokim poziomie. - Marsylia - 18-05-2021 15:44

Witam. Nieco przeliczyłem się ze swoim czasem, jaki mogę poświęcić tej stronie i pewnym sensie oddać się tematowi. Teraz mam chwile, tak więc apeluje do osób, które grały moje typy i chciałyby dalej z nich korzystać.
Od tego miesiąca wdrożyłem swoją ostateczną metodę, która pozwoli mi osiągnąć kwotę, jaką kilka lat temu sobie założyłem i pozwoli mi zainwestować w już przyziemne rzeczy, w biznes, który buduje ten świat, dosłownie! Wink
Metoda polega na tym, że gram 2-6 typów tygodniowo za 5 cyfrowe sumy. Konta u kilkunastu bukmacherów. Typy grane jednocześnie u kilku z nich. Wyszukane, przeanalizowane, każdy detal jest wzięty pod lupę, aby przychylić szale na korzyść typu lub wywnioskować brak potencjału w danym zdarzeniu. Posiłkuje się także "pomocnikiem" z azjatyckiej i brytyjskiej giełdy, który z tego żyje. Jeżeli byłoby więcej osób chętnych,, wtedy zrobię grupę na telegramie. Kontakt pw. Kłaniam się!



Sztuka percepcji: bukmacherstwo na wysokim poziomie. - Hybrid1990 - 18-05-2021 15:55

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.