Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sztuka percepcji: bukmacherstwo na wysokim poziomie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sztuka percepcji: bukmacherstwo na wysokim poziomie. (/Temat-Sztuka-percepcji-bukmacherstwo-na-wysokim-poziomie-170981)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Sztuka percepcji: bukmacherstwo na wysokim poziomie. - Marsylia - 25-03-2021 20:33

Piłka nożna - MŚ, kwalifikacje
Węgry - Polska
Polska 0.0 AH (zaklad bez remisu)
Kurs: 1,50 | Stawka: 1500 zł | 1xbet

Po analizie doszedłem do wniosku, że po takim kursie i o tak bezpiecznym wariancie można grać.
Powodzenia!



RE: Sztuka percepcji: bukmacherstwo na wysokim poziomie. - Marsylia - 26-03-2021 15:33

(25-03-2021 20:33)Marsylia napisał(a):  Piłka nożna - MŚ, kwalifikacje
Węgry - Polska
Polska 0.0 AH (zaklad bez remisu)
Kurs: 1,50 | Stawka: 1500 zł | 1xbet

Po analizie doszedłem do wniosku, że po takim kursie i o tak bezpiecznym wariancie można grać.
Powodzenia!

3-3. Szaleństwo. Zwrot stawki.

Siatkówka: Serbia
Vojvodina - Radnicki
Vojvodina -1.5 seta HA
Kurs: 1,60 | Stawka: 2000 zł | 1xbet

Start o 17:00.
Nie wyobrażam sobie innego rezultatu, jak wygrana gospodarzy przewagą minimum 2. partii.
Vojvodina przystępuje do tego spotkania już w najsilniejszym składzie, bo jak wiemy, w poprzednim spotkaniu wyniknęły pewnie perturbacje zdrowotne u dwóch czołowych siatkarzy drużyny z Nowego Sadu.
Vojvodina wygrywa z Radnicki u siebie od ponad 8. lat. Było to blisko 11. spotkań, przy czym przyjezdni zdołali wygrać tylko 6, w tym 3 sety w spotkaniach pucharu Serbii. Tak więc nie licząc meczów pucharowych, Radnicki w Big Hali wygrywa seta co trzeci mecz.
Na dzień dzisiejszy żadna serbska drużyna nie jest w stanie sprostać, a nawet nie sięga poziomem Vojvodinie, a już na pewno nie jest to ekipa Radnickich.
Kursy zapewne spadną, tak więc gramy!
Chciałem opisać ten mecz w dłuższym poście, natomiast bardziej zależy mi na tym, aby państwo z tego typu po prostu skorzystali, a warto!
Gramy, powodzenia! Wink



RE: Sztuka percepcji: bukmacherstwo na wysokim poziomie. - artur32112 - 26-03-2021 19:47

Dzięki, zagrałem DW 3:0. Oby tak dalej!!


RE: Sztuka percepcji: bukmacherstwo na wysokim poziomie. - Marsylia - 27-03-2021 10:14

Cytat:Siatkówka: Serbia
Vojvodina - Radnicki
Vojvodina -1.5 seta HA
Kurs: 1,60 | Stawka: 2000 zł | 1xbet

VOJVODINA 3-0!
Zysk: 1200 zł

Dzięki Panowie za wszystkie miłe wiadomości i komplementacje.
Nawet te zielone kciuki dodają powera do dalszej pracy! Wink



Siatkówka: Hiszpania
Almeria - Rio Duero
Almeria wygra
Kurs: 1,44 | Stawka: 1500 zł | 1xbet

Typem drugim jaki gram na to spotkanie to handicap azjatycki Almeria -1
Kurs: 1,55 | Stawka: 1000 zł | 1xbet

Nie ryzykuje handicapem -1.5, ponieważ są to PO, które poniekąd rządzą się swoimi prawami, a nie chce tego nadwyrężyć.

Początek meczu o 12:00.
Kolejna propozycja pojawi się zaraz po tym spotkaniu.
Powodzenia! Wink



Sztuka percepcji: bukmacherstwo na wysokim poziomie. - patrolpxd - 27-03-2021 12:10

Poleciłby ktoś Buka u którego można grać te typy? 22bet i 1xbet nie mam pojęcia jak się tam zarejestrować żeby nie wpaść na minę z wypłatami później :/

Jeśli ktoś byłby skory do pomocy to chętnie wbije za jakiegoś refa!

No i wciąż piękne wyniki. Gratulacje dla autora tematu


RE: Sztuka percepcji: bukmacherstwo na wysokim poziomie. - Marsylia - 27-03-2021 17:24

Cytat:Siatkówka: Hiszpania
Almeria - Rio Duero
Almeria wygra
Kurs: 1,44 | Stawka: 1500 zł | 1xbet

Typem drugim jaki gram na to spotkanie to handicap azjatycki Almeria -1
Kurs: 1,55 | Stawka: 1000 zł | 1xbet

Nie ryzykuje handicapem -1.5, ponieważ są to PO, które poniekąd rządzą się swoimi prawami, a nie chce tego nadwyrężyć.

Początek meczu o 12:00.
Kolejna propozycja pojawi się zaraz po tym spotkaniu.
Powodzenia! Smile

ALMERIA 3-2!
Zysk: 660 zł

Tak jak pisałem, handicap w tym meczu był zbędny.

@patrolpxd
Daj mi znać na PW. Wytłumaczę Ci bardziej szczegółowo, aniżeli za pierwszym razem.


Hiszpania: La Liga 2
Almeria - Leganes
Poniżej 2.5 bramek
Kurs: 1,55 | Stawka: 1000 zł | 1xbet



RE: Sztuka percepcji: bukmacherstwo na wysokim poziomie. - Marsylia - 28-03-2021 00:39

Cytat:Hiszpania: La Liga 2
Almeria - Leganes
Poniżej 2.5 bramek
Kurs: 1,55 | Stawka: 1000 zł | 1xbet

1-1 (90+3, 90+8)
Wszystko pod kontrolą Wink
Zysk: 550 zł

Po pierwszych parunastu minutach monitorowania meczu, dołożyłem za drugie tyle. Kursy utrzymywały się przez dłuższy okres na pułapie godnym gry, a z gry nic nie wynikało.



RE: Sztuka percepcji: bukmacherstwo na wysokim poziomie. - Marsylia - 28-03-2021 10:25

Siatkówka: Hiszpania
Almeria - Rio Duero
Almeria wygra
Kurs: 1,45 | Stawka: 2000 zł | 1xbet
Almeria -1 handicap azjatycki, w przypadku wygranej 3-2 zwrot stawki, 3-1/3-0 daje wygraną
Kurs: 1,61 | Stawka: 1000 zł | 1xbet


Start o godzinie 12:00.
Finałowe starcie. Zwycięzca tego meczu przechodzi do półfinału.
Wczoraj również stawiałem na gospodarzy i moje przewidzenia okazały się trafne.
Uważam, że dzisiaj scenariusz będzie podobny, ponieważ Rio Duero wyciągnęło do Almerii pomocną dłoń, tym samym przegrywając 4. partię i polegając po TB. Przypominam, że RD wygrywało już przewagą 6. punktów i to w newralgicznej części seta (13-19). Będzie to punkt kulminacyjny, którego siatkarze RD mogą tylko pożałować.
W tej serii podopieczni Piero Molducciego są nieco rozkojarzeni i bardzo często ich gra zostaje zawieszona, a oni popadają w pewnego rodzaju stagnacje. Myślę, że dzisiaj koncentracja będzie na najwyższym poziomie i zrobią krok do następnej rundy. Na pewno zapowiada się bardzo emocjonujący mecz, niewykluczone sety na przewagi, które rozstrzygane będą w końcówkach.
Podobnie jak wczoraj, w hali Palacio de Deportes zasiądą kibice Almerii, którzy na dzisiejszy mecz zapowiadają niezwykle gorący doping.
Powodzenia!



RE: Sztuka percepcji: bukmacherstwo na wysokim poziomie. - Marsylia - 28-03-2021 16:23

Siatkówka: Włochy
Lube - Trentino
Over 3.5 seta
Kurs: 1,50 | Stawka: 1500 zł | 1xbet

Dodatkiem do tego typu jest over 4 seta, po kursie 2,10. Nie wykluczam TB w tym meczu, natomiast zadowolę się swoim podstawowym typem i zamknięciem meczu w czterech partiach.
Na pewno będzie to miły mecz dla oka. Po obu stronach armaty najwyższej jakości, tak więc stawiamy, wyczekujemy i liczymy!

Powodzenia! Wink



RE: Sztuka percepcji: bukmacherstwo na wysokim poziomie. - Marsylia - 28-03-2021 20:39

(28-03-2021 10:25)Marsylia napisał(a):  Siatkówka: Hiszpania
Almeria - Rio Duero
Almeria wygra
Kurs: 1,45 | Stawka: 2000 zł | 1xbet
Almeria -1 handicap azjatycki, w przypadku wygranej 3-2 zwrot stawki, 3-1/3-0 daje wygraną
Kurs: 1,61 | Stawka: 1000 zł | 1xbet

ALMERIA 3-1!
ZYSK: 1510 zł


Cytat:Siatkówka: Włochy
Lube - Trentino
Over 3.5 seta
Kurs: 1,50 | Stawka: 1500 zł | 1xbet

Dodatkiem do tego typu jest over 4 seta, po kursie 2,10. Nie wykluczam TB w tym meczu, natomiast zadowolę się swoim podstawowym typem i zamknięciem meczu w czterech partiach.
Na pewno będzie to miły mecz dla oka. Po obu stronach armaty najwyższej jakości, tak więc stawiamy, wyczekujemy i liczymy!

Powodzenia! Smile

TIE BREAK! 2-3 DLA TRENTINO!
Zysk: 1850 zł
Over 4 seta grałem za stawkę 1000 zł.


Jutro pojawi się podsumowanie kolejnego tygodnia mojej gry, w którym nie pojawiła się ani jedna porażka! Ostatni raz była ona 11 dni temu!
Dobrej nocy i wszystkim życzę udanego początku tygodnia!