Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sztuka percepcji: bukmacherstwo na wysokim poziomie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sztuka percepcji: bukmacherstwo na wysokim poziomie. (/Temat-Sztuka-percepcji-bukmacherstwo-na-wysokim-poziomie-170981)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Sztuka percepcji: bukmacherstwo na wysokim poziomie. - Marsylia - 06-03-2021 10:23

Witam serdecznie.
Sobota, długi weekend, za oknem zbliżająca się wiosna, lecz nie jest ona tak dobra, by móc odpalać grilla i delektować się smakiem Towmore’a.

W związku z powyższym, przy odrobinie wolnego czasu i chęci jakie mi towarzyszą, zakładam swój autorski temat, na forum, które bacznie obserwuje od wielu lat, i jestem pewien, że jest to odpowiednie miejsce na zobrazowanie i przedstawienie, w jaki sposób zarabiam na bukmacherce, zakładach sportowych, gamblingu, typach, czy jaką nazwę kto woli.

Mój staż to odpowiednio 11 lat.
Typy będę publikował z trzech dyscyplin: piłka nożna, siatkówka, koszykówka.
Stawki będę podawał w rzeczywistej walucie, i za faktyczną stawkę.
500zł: jestem pewien typu w 50%
1000zł: analogicznie w 70%
1500zł: analogicznie w 90%

Kursy będę podawał z bukmacherów taki jak: 1xbet, 22bet, Unibet, Pinnacle.

Jestem wielkim pasjonatem tej pierwszej dyscypliny, natomiast z autopsji wiem, że jeżeli chce się ogrywać bukmachera, trzeba grać to, gdzie leży znaczne value, a nie mecze z lig, które się lubi. Bukmacherka tego mnie nauczyła i permanentnie trzymam się tej zasady. Od dwóch lat nie mogę narzekać.
Paradoksalnie zarabiam 30% więcej na siatkówce niż na piłce, a o 15% więcej na koszu niż piłce. Siatkówkę i koszykówkę w znacznym stopniu plądruje na Live, tak więc te wskaźniki różnią się pod wieloma względami, natomiast w konsekwencji rachunki są proste.
Jeżeli chodzi o siatkówce, to przebiegi w pewnych ligach, między pewnymi drużynami, ale i nie tylko są bardzo podobne na przestrzeni wielu lat. Z samego przebiegu meczu i z okoliczności w jakich jedna drużyna wygrała seta, czy go przegrała można wiele wydedukować. Grając Live, nie można kierować się kursami przedmeczowymi, bo jedno zaprzecza drugiemu, a wtedy jesteśmy z marszu na przegranej pozycji. A jak wielu z Was kieruje się właśnie oddsami wyznaczonymi przez oddsmakerów.
Osobiście weekendami oglądam kilka/dziesiątki spotkań z siatkówki jednocześnie. Tym samym widzę co się dzieje na parkiecie i siłą predykcji wydedukować można naprawdę wiele. Już oglądając spotkanie mentalność co do spotkania i obu drużyn jest zupełnie inna, aniżeli widząc same cyferki i zastanawiając się, co tutaj zagrać. Mając mecz przed oczyma jesteśmy bliżsi zwycięstwa o 10%.

W temacie na początku będę publikował tylko i wyłącznie typy przedmeczowe. Na Live będę szukał odpowiedniej alternatywy, aby każdy był w stanie je zagrać, bo leżą tam duże pieniądze.

Typy będę opierał na kilku składowych:
1) własna wiedza, doświadczenie
2) przebieg sytuacji, okoliczności, realia
3) giełda, ale ta azjatycka
4) właśne źródło jednej z dyscyplin

Mam nadzieje, że przekonam wiele osób do uczestniczenia w moim projekcie, a jeszcze większą satysfakcję będę miał z tego, jeżeli osoby zajmujące się innymi profesjami, przekonają się co do bukmacherki i zaczną na tym zarabiać.



RE: Sztuka percepcji: bukmacherstwo na wysokim poziomie. - Marsylia - 06-03-2021 12:37

Siatkówką: Rosja
Nizhnevartovsk - Orenburg
Nizhnevartovsk -1.5 seta, handicap
Stawka: 1000zł | Kurs: 1,65 | Bukmacher: Unibet



RE: Sztuka percepcji: bukmacherstwo na wysokim poziomie. - Marsylia - 06-03-2021 19:20

(06-03-2021 12:37)Marsylia napisał(a):  Siatkówką: Rosja
Nizhnevartovsk - Orenburg
Nizhnevartovsk -1.5 seta, handicap
Stawka: 1000zł | Kurs: 1,65 | Bukmacher: Unibet

Wynik: Nizhnevartovsk 3-1

+650zł


Piłka nożna: Hiszpania
Osasuna - FC Barcelona
FC Barcelona wygra mecz
Stawka: 1000zł | Kurs: 1,56 | Bukmacher: 1xbet
FC Barcelona -1 (handicap azjatycki, w momencie kiedy FCB wygra jedną bramką jest zwrot!!)
Stawka: 500zł | Kurs: 1,80 | Bukmacher: 1xbet

Szału co do typu nie ma, ale widzę tutaj value.
Na pozostałych bukmacherach kursy w granicach 1,45 na FCB.
Takie kursy jak te wystawione przez ruskich w La Lidze są bardzo często pokrywane. Gramy i liczymy! Wasze zdrowie!



RE: Sztuka percepcji: bukmacherstwo na wysokim poziomie. - Marsylia - 07-03-2021 11:55

(06-03-2021 19:20)Marsylia napisał(a):  
(06-03-2021 12:37)Marsylia napisał(a):  Siatkówką: Rosja
Nizhnevartovsk - Orenburg
Nizhnevartovsk -1.5 seta, handicap
Stawka: 1000zł | Kurs: 1,65 | Bukmacher: Unibet

Wynik: Nizhnevartovsk 3-1

+650zł


Piłka nożna: Hiszpania
Osasuna - FC Barcelona
FC Barcelona wygra mecz
Stawka: 1000zł | Kurs: 1,56 | Bukmacher: 1xbet
FC Barcelona -1 (handicap azjatycki, w momencie kiedy FCB wygra jedną bramką jest zwrot!!)
Stawka: 500zł | Kurs: 1,80 | Bukmacher: 1xbet

Szału co do typu nie ma, ale widzę tutaj value.
Na pozostałych bukmacherach kursy w granicach 1,45 na FCB.
Takie kursy jak te wystawione przez ruskich w La Lidze są bardzo często pokrywane. Gramy i liczymy! Wasze zdrowie!

Wynik: FC Barcelona 2-0

+960zł



Polska: 1 Liga
GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec
GKS Tychy +0.25 HA (handicap azjatycki)
Stawka: 1000zł | Kurs: 1,75 | 1xbet

Nowy sponsor.
Wielkie oczekiwania.
Chęć odegrania się za ostatnią porażkę 3-0.
Widze tutaj spore value. Również można grać podwójną szanse na gospodarzy (1x), a także zakład bez remisu @2,10.



RE: Sztuka percepcji: bukmacherstwo na wysokim poziomie. - Marsylia - 07-03-2021 20:34

(07-03-2021 11:55)Marsylia napisał(a):  
(06-03-2021 19:20)Marsylia napisał(a):  
(06-03-2021 12:37)Marsylia napisał(a):  Siatkówką: Rosja
Nizhnevartovsk - Orenburg
Nizhnevartovsk -1.5 seta, handicap
Stawka: 1000zł | Kurs: 1,65 | Bukmacher: Unibet

Wynik: Nizhnevartovsk 3-1

+650zł


Piłka nożna: Hiszpania
Osasuna - FC Barcelona
FC Barcelona wygra mecz
Stawka: 1000zł | Kurs: 1,56 | Bukmacher: 1xbet
FC Barcelona -1 (handicap azjatycki, w momencie kiedy FCB wygra jedną bramką jest zwrot!!)
Stawka: 500zł | Kurs: 1,80 | Bukmacher: 1xbet

Szału co do typu nie ma, ale widzę tutaj value.
Na pozostałych bukmacherach kursy w granicach 1,45 na FCB.
Takie kursy jak te wystawione przez ruskich w La Lidze są bardzo często pokrywane. Gramy i liczymy! Wasze zdrowie!

Wynik: FC Barcelona 2-0

+960zł



Polska: 1 Liga
GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec
GKS Tychy +0.25 HA (handicap azjatycki)
Stawka: 1000zł | Kurs: 1,75 | 1xbet

Nowy sponsor.
Wielkie oczekiwania.
Chęć odegrania się za ostatnią porażkę 3-0.
Widze tutaj spore value. Również można grać podwójną szanse na gospodarzy (1x), a także zakład bez remisu @2,10.

Wynik: GKS Tychy 3-1

+750zł

Oprócz podstawowego typu, grałem również pozostałe dwa handicapy, o których pisałem. Finalnie na tym typie około 1500zł czystego zysku.


Jutro kolejne propozycje.
Pozdrawiam!



RE: Sztuka percepcji: bukmacherstwo na wysokim poziomie. - Marsylia - 08-03-2021 20:38

Piłka nożna: Włochy
Inter - Atalanta
Inter 0.0 HA (zakład bez remisu)
Stawka: 1500zł | Kurs: 1,55 | 1xbet



RE: Sztuka percepcji: bukmacherstwo na wysokim poziomie. - Marsylia - 09-03-2021 12:59

(08-03-2021 20:38)Marsylia napisał(a):  Piłka nożna: Włochy
Inter - Atalanta
Inter 0.0 HA (zakład bez remisu)
Stawka: 1500zł | Kurs: 1,55 | 1xbet

Wynik: Inter 1-0

+825 zł


Dzisiejszy typ zamierzam opublikować o godzinie 17, tak więc uprzednio informuje i maksymalnie kwadrans po, typ będzie opublikowany!

Pozdrawiam



RE: Sztuka percepcji: bukmacherstwo na wysokim poziomie. - Marsylia - 09-03-2021 17:42

Piłka nożna: Liga Mistrzów
Juventus - FC Porto
Juventus wygra
Stawka: 1000zł | Kurs: 1,45 | 1xbet

To jest mój typ podstawowy na dzisiejszy dzień. Drugim typem jest handicap azjatycki -1 po kursie 1,75. Ten typ gram za 500zł. Proszę nie mylić tego handicapu ze zwykłym handicapem -1.5, gdzie Juve musiałoby wygrać minimum dwoma bramkami. Tutaj przy jednobramkowej wygranej jest zwrot!
Jeśli ktoś ma wątpliwości i pytania to śmiało pytać na PW!



RE: Sztuka percepcji: bukmacherstwo na wysokim poziomie. - Marsylia - 10-03-2021 17:42

(09-03-2021 17:42)Marsylia napisał(a):  Piłka nożna: Liga Mistrzów
Juventus - FC Porto
Juventus wygra
Stawka: 1000zł | Kurs: 1,45 | 1xbet

To jest mój typ podstawowy na dzisiejszy dzień. Drugim typem jest handicap azjatycki -1 po kursie 1,75. Ten typ gram za 500zł. Proszę nie mylić tego handicapu ze zwykłym handicapem -1.5, gdzie Juve musiałoby wygrać minimum dwoma bramkami. Tutaj przy jednobramkowej wygranej jest zwrot!
Jeśli ktoś ma wątpliwości i pytania to śmiało pytać na PW!

Wynik: Juventus 2-1

+450zł



Siatkówka: Włochy SuperLega
Perugia - Milano
Perugia -2 sety (handicap azjatycki, w przypadku 3-1 zwrot)
Kurs: 1,50 | Stawka: 1000zł | 1xbet

Jeżeli nie macie takiego handicapu, to proponuje za więcej grać -1.5.
Milano spóźnione na trening. Drużyna kilka dni temu grała mecz, kiedy to Perugia regenerowała siła, a Atanasijevic wracał do pełni sił i najprawdopodobniej wyjdzie w pierwszej szóstce.



Piłka nożna: Hiszpania
Atl. Madryt - Ath. Bilbao
Atl. Madryt 0.0 (zakład bez remisu)
Kurs: 1,55 | Stawka: 1000zł | 1xbet



RE: Sztuka percepcji: bukmacherstwo na wysokim poziomie. - Marsylia - 11-03-2021 19:36

(10-03-2021 17:42)Marsylia napisał(a):  
(09-03-2021 17:42)Marsylia napisał(a):  Piłka nożna: Liga Mistrzów
Juventus - FC Porto
Juventus wygra
Stawka: 1000zł | Kurs: 1,45 | 1xbet

To jest mój typ podstawowy na dzisiejszy dzień. Drugim typem jest handicap azjatycki -1 po kursie 1,75. Ten typ gram za 500zł. Proszę nie mylić tego handicapu ze zwykłym handicapem -1.5, gdzie Juve musiałoby wygrać minimum dwoma bramkami. Tutaj przy jednobramkowej wygranej jest zwrot!
Jeśli ktoś ma wątpliwości i pytania to śmiało pytać na PW!

Wynik: Juventus 2-1

+450zł



Siatkówka: Włochy SuperLega
Perugia - Milano
Perugia -2 sety (handicap azjatycki, w przypadku 3-1 zwrot)
Kurs: 1,50 | Stawka: 1000zł | 1xbet

Jeżeli nie macie takiego handicapu, to proponuje za więcej grać -1.5.
Milano spóźnione na trening. Drużyna kilka dni temu grała mecz, kiedy to Perugia regenerowała siła, a Atanasijevic wracał do pełni sił i najprawdopodobniej wyjdzie w pierwszej szóstce.



Piłka nożna: Hiszpania
Atl. Madryt - Ath. Bilbao
Atl. Madryt 0.0 (zakład bez remisu)
Kurs: 1,55 | Stawka: 1000zł | 1xbet

Perugia 2-3
Strata -1000zł

Ten mecz był paradoksem, powinien był zakończyć się 3-0. Kto oglądał ten wie o czym pisze.
Za łatwo przyszło im wygrywanie swoich piłek w trzeciej odsłonię, stąd rozluźnienie i efekt jest jaki jest.


Atletico 2-1
Zysk +550zł

Tutaj wszystko tak jak miało być.



Typ na dzisiaj.

Piłka nożna: LE
Olympiakos - Arsenal
Olympiakos +1 HA
Kurs: 1,75 | Stawka: 1000zł | 1xbet