Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Patek problem ze spłatą - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Patek problem ze spłatą (/Temat-Patek-problem-ze-splata-170950)



Patek problem ze spłatą - Captain - 04-03-2021 04:28

Użytkownik o nicku ,,Patek'' ma u mnie pożyczke. Termin minął miesiąc temu, a spłaty brak, nie odpisuje też na wiadomości.

Do spłaty ma 135zł.


RE: Patek problem ze spłatą - Majka - 04-03-2021 09:35

Po co pożyczasz?


@[Patek] kiedy spłacisz dług?


RE: Patek problem ze spłatą - Hybrid1990 - 25-03-2021 10:57

Patek - Ostatnia wizyta: 09-03-2021 13:02
@[Captain] odezwał się / oddał pieniądze ?


RE: Patek problem ze spłatą - Captain - 26-03-2021 06:09

Nie odezwał ani nie spłacił.


RE: Patek problem ze spłatą - TheBot - 28-03-2021 12:13

(04-03-2021 09:35)Majka napisał(a):  Po co pożyczasz?

Dokładnie ... @Captain , założyłeś już sporo tematów w tym dziale , non stop ktoś łupie Cię na kasę , a Ty dalej pożyczasz ?

Czy te osoby są pociągane do jakiejś odpowiedzialności ? czy tylko na banie się kończy ? jeśli tylko BAN , to jest śmiech na sali ..


RE: Patek problem ze spłatą - twardy - 28-03-2021 12:33

(28-03-2021 12:13)TheBot napisał(a):  
(04-03-2021 09:35)Majka napisał(a):  Po co pożyczasz?

Dokładnie ... @Captain , założyłeś już sporo tematów w tym dziale , non stop ktoś łupie Cię na kasę , a Ty dalej pożyczasz ?

Czy te osoby są pociągane do jakiejś odpowiedzialności ? czy tylko na banie się kończy ? jeśli tylko BAN , to jest śmiech na sali ..

Zobacz jego temat i na ile % pozycza. Teraz rozumiesz dlaczego to nadal robi? Wink


RE: Patek problem ze spłatą - Captain - 29-03-2021 01:28

(28-03-2021 12:13)TheBot napisał(a):  
(04-03-2021 09:35)Majka napisał(a):  Po co pożyczasz?

Dokładnie ... @Captain , założyłeś już sporo tematów w tym dziale , non stop ktoś łupie Cię na kasę , a Ty dalej pożyczasz ?

Czy te osoby są pociągane do jakiejś odpowiedzialności ? czy tylko na banie się kończy ? jeśli tylko BAN , to jest śmiech na sali ..


Sporo tematów? Non stop ktoś mnie łupie na kasę? W ciągu minionego roku licząc od marca 2020, do teraz ile takich tematów założyłem? Nie będę liczył, ale strzelam, że prawdopodobnie około 10. To jest naprawdę mało jak na taki okres czasu. Ci oszuści to jest margines.

Większość osób którym pożyczam jest uczciwa i nie ma problemu ze spłatą, ale wiadomo, że raz na jakiś czas trafi się oszust, a że trochę tych pożyczek udzielam to i regularnie się jakiś trafia. Taki już urok pożyczek społecznościowych.

Na banie się oczywiście nie kończy. Ban jest po to aby oszust nie oszukał kogoś jeszcze używając tego samego konta, bo przeważnie jak ktoś raz oszukał to chętnie oszuka znów, wiec lepiej taką osobę jak najszybciej zbanować zanim ktoś jeszcze zostanie przez nią poszkodowany.

Ja generalnie z moich pożyczek jestem zadowolony. Nie zarabiam na tym dużo, są to raczej skromne kwoty, ale od 2015 roku cały czas wychodzę na plus. Większość osób która ode mnie pożycza jest uczciwa, czasem trafi się jakiś oszust, ale nawet jak już sie trafi to w części przypadków udaje się jeszcze potem odzyskać pieniądze albo chociaż jakąś ich część, a w tych przypadkach w których się nie udaje no to trudno, nie ma sensu płakać z tego powodu.


RE: Patek problem ze spłatą - Hybrid1990 - 30-03-2021 20:54

Posty uznane za spam zostały usunięte.

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.