Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tracę czy zyskuje? Tygodnik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Tracę czy zyskuje? Tygodnik (/Temat-Trace-czy-zyskuje-Tygodnik-170934)

Strony: 1 2 3 4


RE: Tracę czy zyskuje? Tygodnik - dzemba - 22-05-2021 00:12

(20-05-2021 17:10)Oliwa98 napisał(a):  Ziścił się najgorszy ze scenariuszy.

Zacząłem grać za tokeny BFG progresją. Szło całkiem ładnie, bo dobiłem do prawie 9000 BFG ale mnie wyzerowało.

Przykro mi to mówić, ale to było wiadome. Jeszcze się taki nie urodził (i nie urodzi) co by wygrał z kasynem. Niestety, matematyka jest po ich stronie.


RE: Tracę czy zyskuje? Tygodnik - kolorpurpury - 22-05-2021 17:41

(20-05-2021 17:10)Oliwa98 napisał(a):  Ziścił się najgorszy ze scenariuszy.

Zacząłem grać za tokeny BFG progresją. Szło całkiem ładnie, bo dobiłem do prawie 9000 BFG ale mnie wyzerowało.

Podwójne nieszczęście, bo dzisiaj ogłoszono, że niedługo Token BFG wejdzie na giełdę i będzie można nim handlować. Orientacyjna stawka za Token to około 0,06$, więc można powiedzieć, że jestem ponad 500$ w plecy Dodgy

Na dniach zobaczę czy jest sens kontynuować tygodnik, bo nie mam obecnie pieniędzy, które mógłbym przeznaczyć na inwestycję.

O kurde ale lipa.. W głównym temacie na forum dotyczącym betfury wiele razy pisałem ja i nie tylko ja aby nie grać na tokeny, bo to wciąga i zeruje. Też kiedyś wyzerowałem tokeny ale akurat przed połączeniem i tylko BFG TRX co wtedy wydawało się nie wielką stratą ale teraz byłoby to około 3000 BFG co przy debiucie BFG na giełdzie mogłoby dać jakąś przyjemną sumkę.

Ja mam już 65k BFG na Betfury, teraz dywidendy spadły z uwagi na sytuację na rynku krypto ale i tak nie jest źle patrząc na to, że rośnie pula na stable tokenie

Wejście BFG na giełdę moim zdaniem sporo namiesza, masa ludzi popełni błędy i da zarobić tym, którzy ich nie popełnią Smile

Ja wycofam swoje tokeny od razu jeśli osiągną cenę 0.2$ w co wątpię ale tak sobie założyłem. W innym wypadku liczę na wzrost dywidend i później stopniowy wzrost wartości tokenów Big Grin

Szkoda, że niejako ominie Cię ten moment, bo z pewnością będzie się działo Big Grin


RE: Tracę czy zyskuje? Tygodnik - Oliwa98 - 24-05-2021 18:51

(22-05-2021 17:41)kolorpurpury napisał(a):  
(20-05-2021 17:10)Oliwa98 napisał(a):  Ziścił się najgorszy ze scenariuszy.

Zacząłem grać za tokeny BFG progresją. Szło całkiem ładnie, bo dobiłem do prawie 9000 BFG ale mnie wyzerowało.

Podwójne nieszczęście, bo dzisiaj ogłoszono, że niedługo Token BFG wejdzie na giełdę i będzie można nim handlować. Orientacyjna stawka za Token to około 0,06$, więc można powiedzieć, że jestem ponad 500$ w plecy Dodgy

Na dniach zobaczę czy jest sens kontynuować tygodnik, bo nie mam obecnie pieniędzy, które mógłbym przeznaczyć na inwestycję.

O kurde ale lipa.. W głównym temacie na forum dotyczącym betfury wiele razy pisałem ja i nie tylko ja aby nie grać na tokeny, bo to wciąga i zeruje. Też kiedyś wyzerowałem tokeny ale akurat przed połączeniem i tylko BFG TRX co wtedy wydawało się nie wielką stratą ale teraz byłoby to około 3000 BFG co przy debiucie BFG na giełdzie mogłoby dać jakąś przyjemną sumkę.

Ja mam już 65k BFG na Betfury, teraz dywidendy spadły z uwagi na sytuację na rynku krypto ale i tak nie jest źle patrząc na to, że rośnie pula na stable tokenie

Wejście BFG na giełdę moim zdaniem sporo namiesza, masa ludzi popełni błędy i da zarobić tym, którzy ich nie popełnią Smile

Ja wycofam swoje tokeny od razu jeśli osiągną cenę 0.2$ w co wątpię ale tak sobie założyłem. W innym wypadku liczę na wzrost dywidend i później stopniowy wzrost wartości tokenów Big Grin

Szkoda, że niejako ominie Cię ten moment, bo z pewnością będzie się działo Big Grin

Wiem, wiem. Sam śmiałem się z ludzi, którzy grali Tokenami, ale niestety i na mnie przyszła pora. Liczyłem, że z moją strategią złapałem pana Boga za nogi facepalm

No nic, czekałem tyle czasu na wejście BFG na giełdę, że nie mogę tego odpuścić. Wpłaciłem 100 zł i lecimy dalej.
Póki co lekko ponad 150 BFG
Nie ma sensu aktualizować dywidend bo są to takie grosze, że aż wstyd.


RE: Tracę czy zyskuje? Tygodnik - krisbtl - 06-06-2021 15:07

kurde zeby zarabiac 100zł dziennie to chyba trzeba miec z 90 mln tych monet?! dobrze licze?


RE: Tracę czy zyskuje? Tygodnik - prymul1 - 07-06-2021 09:15

@[Oliwa98] teraz to chyba lepiej jak poczekasz aż BFG wejdzie na giełdę. Może cena będzie korzystna i kupisz tanio. A jeśli kopanie to tylko podczas eventu Wink


RE: Tracę czy zyskuje? Tygodnik - Oliwa98 - 08-06-2021 09:57

(07-06-2021 09:15)prymul1 napisał(a):  @[Oliwa98] teraz to chyba lepiej jak poczekasz aż BFG wejdzie na giełdę. Może cena będzie korzystna i kupisz tanio. A jeśli kopanie to tylko podczas eventu Wink

Właśnie zacząłem kopać za wpłacone 100 zł i zobaczymy ile mi się uda wykopać, będę się starał jak najwięcej przed wpuszczeniem na giełdę

Stan na dzisiaj:

1234,47 BFG Token

co przełożyło się na naliczenie:
0,00000057 BTC
0,00000680 ETH
0,00005309 BNB
0,28205792 TRX
0,01798958 USDT
0,71928451 BTT

Przy obecnym kursie daje to około 0,35 zł

Mój wager na teraz wynosi: 0.55357056 BTC


RE: Tracę czy zyskuje? Tygodnik - prymul1 - 08-06-2021 11:25

Myślę, że warto żebyś podawał cenę wykopania jednego tokena w temacie i na bieżąco ją aktualizował. Pozwoli to na lepszą orientację w temacie zarówno dla czytelników jak i dla Ciebie Smile Po wejściu tokena na giełdę od razu będziesz wiedział czy opłacało się kopać czy nie Wink


RE: Tracę czy zyskuje? Tygodnik - krisbtl - 08-06-2021 19:13

za stowke 1200 tokenow? na czym wbijales?


RE: Tracę czy zyskuje? Tygodnik - Oliwa98 - 30-10-2021 13:17

Niestety drugi raz spłukałem się z tokenów BFG grając progresją i porzuciłem tygodnik.
W związku z drugimi urodzinami Betfury postanowiłem powrócić, mam nadzieję, że powoli dojdę do czegoś większego, jeśli tylko się nie podpalę i nie powtórzę błędów z przeszłości.

Stan na dzisiaj:
583,79 BFG - wartość na teraz 17,28$
Obrót: 22 531.9867 USDT

Brakuje niecałe 2 500 USDT obrotu do uzyskania poziomu 4 i zgarnięcia 10 USDT bonusu.


RE: Tracę czy zyskuje? Tygodnik - Oliwa98 - 07-11-2021 21:32

Stan na dzisiaj:
750,89 BFG - wartość na teraz 23,17$
Obrót: 23 211.86 USDT
Naliczenia dzienne okolo 6,5 centa.
Dodatkowo nabyłem box urodzinowy, który pozwoli z 90 BFG wypłacić 180 BFG po miesiącu.
Do 4 poziomu brakuje około 1790$ obrotu.