Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
40 € od BlackCatCard - młody konkurent Revoluta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+--- Wątek: 40 € od BlackCatCard - młody konkurent Revoluta (/Temat-40-%E2%82%AC-od-BlackCatCard-mlody-konkurent-Revoluta-170922)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: 40 € od BlackCatCard - młody konkurent Revoluta - Morricorne - 14-06-2021 13:16

(13-06-2021 22:22)M$ney napisał(a):  Wszystko zajelo 30min

U mnie dalej w weryfikacji wisi


RE: 40 € od BlackCatCard - młody konkurent Revoluta - giziaaaa - 14-06-2021 16:01

Ja to mam wrażenie ze zaraz napiszą mi żebym wysłał skan stopy i selfie z dziadkiem, który nie żyje 10 lat…


RE: 40 € od BlackCatCard - młody konkurent Revoluta - Morricorne - 15-06-2021 14:26

U mnie od niedzieli status Wysłano do weryfikacji. I nic się dalej nie zmienia. Ciekawe. Trochę mi to scamem pachnie


RE: 40 € od BlackCatCard - młody konkurent Revoluta - bb8_pl - 15-06-2021 14:49

Macie takie zajebiste podejście ze szok, po pierwsze od dawna wiadomo ze weryfikacja - niestety trwa , jedni czekają 2 tygodnie , kolejni kilka dni , jeszcze inni maja w ciągu dnia zweryfikowane konta. Wiec prośba taka nie srajcie żarem bo i tak konta zweryfikowane będziecie mieli ... A to nie jest żaden scam !!!


RE: 40 € od BlackCatCard - młody konkurent Revoluta - SkyTouch - 15-06-2021 17:16

(15-06-2021 14:49)bb8_pl napisał(a):  Macie takie zajebiste podejście ze szok, po pierwsze od dawna wiadomo ze weryfikacja - niestety trwa , jedni czekają 2 tygodnie , kolejni kilka dni , jeszcze inni maja w ciągu dnia zweryfikowane konta. Wiec prośba taka nie srajcie żarem bo i tak konta zweryfikowane będziecie mieli ... A to nie jest żaden scam !!!

Potwierdzam, u mnie było bardzo szybko i bonus został przyznany bez problemu. Miałem tylko kłopot z uruchomieniem apki, ale pisałem do ich supportu i odpowiedź była bardzo szybka z ich strony.


RE: 40 € od BlackCatCard - młody konkurent Revoluta - przemo1969 - 03-07-2021 15:42

Mój syn własnie dostał za rejestrację z połowy kwietnia...
Cały czas się przyczepiali o literkę M zamiast / pomiędzy numerem domu a mieszkania, zaświadczenia o zameldowaniu z gov.pl nie uznali bo "nie ma pieczątki". Nie wiem już nawet co im w końcu dał, ale dostał.
Za to ja za niego za refa nie dostałem. I szczerze mówiąc nawet nie chce mi się do nich pisaćAngry