Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
40 € od BlackCatCard - młody konkurent Revoluta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+--- Wątek: 40 € od BlackCatCard - młody konkurent Revoluta (/Temat-40-%E2%82%AC-od-BlackCatCard-mlody-konkurent-Revoluta-170922)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: 40 € od BlackCatCard - młody konkurent Revoluta - przemo1969 - 21-04-2021 19:31

Nie pierwsza i nie ostatnia strata w życiuSmile
Revoluta omijam, N26 nie mam...


RE: 40 € od BlackCatCard - młody konkurent Revoluta - lukas_11 - 28-04-2021 14:19

Co podawaliście, gdy poprosiło Was przy rejestracji o NIP?


RE: 40 € od BlackCatCard - młody konkurent Revoluta - dawid327 - 29-04-2021 10:21

Od 21.03 co jakiś czas wysyłam im dokumenty. Dziś znowu proszą o :

To complete the registration process please provide the following documents:

1. The photo of the backside of your ID card.

2. The proof of address you provided does not meet our requirements. The document does not reflect an account number. Please provide an alternative document.


Trochę nie rozumiem tego drugiego Dodgy


RE: 40 € od BlackCatCard - młody konkurent Revoluta - aron-baron - 29-04-2021 10:30

Musisz im wysłać dokument na którym widać twoje dane, dane twojego banku włącznie z ibanem


RE: 40 € od BlackCatCard - młody konkurent Revoluta - dawid327 - 29-04-2021 10:53

Wysłałem wyciąg z Revo ale faktycznie tam nie ma nr iban :/


RE: 40 € od BlackCatCard - młody konkurent Revoluta - Tocku - 30-04-2021 21:58

Aktualizacja promocji:
  • po 2 maja bonus zostanie ograniczony o połowę, czyli do 20 euro
  • zmiana dotyczy zarówno bonusu dla nowej osoby jak i za polecanie
  • wszyscy, którzy rozpoczną rejestrację przed 3 maja otrzymają 40 euro bonusu po zweryfikowaniu, nawet jeżeli całość zakończy się np. 20 maja
  • nie ma podanej konkretnej godziny, ale najprawdopodobniej zmiana zostanie wprowadzona w nocy z 2 na 3 maja
  • od połowy kwietnia BlackCatCard wstrzymało przydzielanie nowych kodów polecających, co oznacza że nowe osoby nie mogą polecać aplikacji dalej
  • prawdopodobnie wznowią wysyłkę, lecz nie ma konkretnej daty



RE: 40 € od BlackCatCard - młody konkurent Revoluta - Morricorne - 13-06-2021 09:35

Komuś przechodzi w ogóle weryfikacja? Zrobiłem przez tą ich aplikacje. W końcu się udało. Zdjęcia w dobrym świetle porannym. A i tak odrzucono. Zrobiłem zdjęcie pierwszej strony dowodu, selfie i dalej nic.
Robiłem z kodem z pierwszego postu


RE: 40 € od BlackCatCard - młody konkurent Revoluta - dexter2 - 13-06-2021 17:25

Ja Ostatecznie Przeszedłem werkę przez smartfon bo z laptopa wywałało foty selfie ale da sie.


RE: 40 € od BlackCatCard - młody konkurent Revoluta - Morricorne - 13-06-2021 18:21

(13-06-2021 17:25)dexter2 napisał(a):  Ja Ostatecznie Przeszedłem werkę przez smartfon bo z laptopa wywałało foty selfie ale da sie.

Udało mi się w końcu zdjęcia zrobić jakie chcieli. I wniosek poszedł. Czekam dalej na weryfikację. Raz mi odrzucili. Ale racja, ta ich aplikacja to żenada. Wgrywam zdjęcie, restartuje się.


RE: 40 € od BlackCatCard - młody konkurent Revoluta - M$ney - 13-06-2021 22:22

Wszystko zajelo 30min