Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
40 € od BlackCatCard - młody konkurent Revoluta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+--- Wątek: 40 € od BlackCatCard - młody konkurent Revoluta (/Temat-40-%E2%82%AC-od-BlackCatCard-mlody-konkurent-Revoluta-170922)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


40 € od BlackCatCard - młody konkurent Revoluta - leliwa29 - 08-03-2021 10:11

Ja już czekam ok miesiąca. Cały czas info, że jeżeli weryfikacja trwa powyżej 20 dni to proszę skontaktować się z supportem. Pisałem do supportu i nic, zero odzewu.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka


RE: 40 € od BlackCatCard - młody konkurent Revoluta - Tocku - 08-03-2021 11:52

Promocja nie traci na popularności, wręcz przeciwnie - wniosków jest coraz więcej. Poniżej oficjalne info od BlackCatCard (z soboty).

Kod:
Niestety, ze względu na ogromny napływ nowych klientów z programu poleceń, czas weryfikacji wniosku wydłuża się i trwa obecnie około 21 dni kalendarzowych. Pracujemy jednak nad tym, aby to naprawić i miejmy nadzieję, że wkrótce wróci do normalnego tempa.

Z poważaniem, Zespół Blackcatcard


To nie zmienia faktu, że jeżeli złożyliście wniosek, to prędzej czy później swój bonus otrzymacie.

(08-03-2021 10:11)leliwa29 napisał(a):  Ja już czekam ok miesiąca. Cały czas info, że jeżeli weryfikacja trwa powyżej 20 dni to proszę skontaktować się z supportem. Pisałem do supportu i nic, zero odzewu.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Mi odpisywali na każdą wiadomość, nawet na te najgłupsze ( Wink )

Jeżeli minął miesiąc, to możesz spróbować napisać maila na adres [email protected]


RE: 40 € od BlackCatCard - młody konkurent Revoluta - Mafiti - 09-03-2021 10:13

Niewiele trzeba się wysilić jak na 40 euro, czyli prawie 200 zł. Sprawdzę temat Smile


RE: 40 € od BlackCatCard - młody konkurent Revoluta - Tocku - 09-03-2021 15:08

Zaktualizowałem pierwszy post o najbardziej przydatne info, które pojawiło się w całym wątku.

Większość typów błędów takich jak niezgodna data, czy płeć jest związana z jakością zdjęcia dokumentu. System jest wrażliwy na takie czynniki jak ostrość, dobre oświetlenie czy nawet czysta szybka aparatu.

Poniżej zebrałem porady od supportu BlackCatCard w tym temacie:

Kod:
Upewnij się, że dane w w formularzu rejestracyjnym zostały  wprowadzone dokładnie tak jak w skanowanym dokumencie tożsamości.

Wypełniając formularz rejestracyjny nie używaj polskich znaków. System ich nie zaakceptuje. Używaj zamienników np. "o" zamiast "ó".

Przetrzyj obiektyw aparatu miękką szmatką, aby obraz nie był mętny.

Dokument najlepiej jest oświetlić rozproszonym światłem dziennym wpadającym z okna nad dokumentem.

Najwygodniej jest położyć dokument na parapecie, robiąc zdjęcie z góry, tak by cień rąk nie padał na dokument.

Unikaj odblasków i cieni na dokumencie. Jeśli na dokumencie pojawi się odblask, spróbuj nieznacznie zmienić kąt dokumentu i źródło światła.

Podczas robienia zdjęcia aparat powinien być zawsze skierowany bezpośrednio na dokument, a nie pod kątem. Jeśli dokument w ramce ma kształt trapezu, może nie zostać rozpoznany.

Nie zakrywaj dokumentu palcami, nawet częściowo.

Wszystkie istotne elementy (zdjęcia, hologramy, stemple, napisy itp.) powinny być dobrze widoczne. Dokument powinien być sfotografowany z ostrością. Jeśli zdjęcie okazało się rozmyte, spróbuj ponownie.



RE: 40 € od BlackCatCard - młody konkurent Revoluta - siudzin - 16-03-2021 19:51

Robilem to jakos 3 marca i dalej nie mam zweryfikowanego konta ktos tez tak ma?


RE: 40 € od BlackCatCard - młody konkurent Revoluta - nSo - 16-03-2021 21:20

Ja również cały czas czekam.


RE: 40 € od BlackCatCard - młody konkurent Revoluta - Tocku - 17-03-2021 12:38

Wg mojej wiedzy wszystko nadal działa, a bonusy są po kolei wypłacane zweryfikowanym użytkownikom. Musicie jeszcze chwilę poczekać na weryfikację.


RE: 40 € od BlackCatCard - młody konkurent Revoluta - milosz998 - 17-03-2021 12:59

Ale debilna apka.

Nie mogę wpisac imienia MIŁOSZ tylko MILOSZ i przez to wywala mi błąd skanu dowodu bo na dowodzie jest MIŁOSZ xDDDDD

Większej parodii w życiu nie widziałem, jeśli chodzi o apki. Robię przez telefon/kompa i ciągle to samo, złe imie, nazwisko, data urodzenia i płeć Smile



Zamiast pierwszej strony wysłałem drugą i przeszło. WTF?


RE: 40 € od BlackCatCard - młody konkurent Revoluta - xmazzi - 24-03-2021 14:40

i jak tam, ktos cos dostał?
dzis po 21 dniach karzą mi się zarejestrować znowu xddd


RE: 40 € od BlackCatCard - młody konkurent Revoluta - ADAM2332 - 24-03-2021 16:37

(24-03-2021 14:40)xmazzi napisał(a):  i jak tam, ktos cos dostał?
dzis po 21 dniach karzą mi się zarejestrować znowu xddd
Zapewne źle wypełniłeś formularz rejestracyjny..
Ja się zarejestrowałem i chodź czekałem 19 dni to wszystko przeszło i bonus otrzymałem Wink