Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Binance - pytanie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Binance - pytanie. (/Temat-Binance-pytanie-170910)



Binance - pytanie. - Eduardo213 - 28-02-2021 17:31

Mam takie pytanie do osób które korzystają z giełdy binance.
Jak to jest z tą weryfikacja? Szukam czegoś gdzie mógłbym zbierać czy sprzedawać to co uda mi się zdobyć. Korzystam z kilku kranikow, aplikacji stron. Wszędzie odrzuca mnie weryfikacja dokumentem, nie ukrywam nie chce wysyłać zdjęć swoich danych na jakaś stronę, nie dlatego że mam coś na sumieniu, po prostu.
Mógłby mi ktoś w skrócie opisać jak to tam jest z własnego doświadczenia? Niby jest trochę wpisów na Internecie, ale jednak tej społeczności ufam bardziej niż, jakiemuś tam blogerowi .

Czy rzeczywiście jest tak, że do transakcji później określonej kwoty można używać, wpłacać, wypłacać na owej stronie bez weryfikacji? Szukam czegoś innego niż portfele, aplikacje na telefon bo czasem gdy chciałbym coś wysłać z wlasnie aplikacji portfela, gdzieś indziej to opłaty niekiedy przewyższają to co chce wysłać, a tak mógłbym to od razu sprzedać czy cokolwiek.
Jeśli ktoś ogarnia i potrafi wyjaśnić dla osoby która na kryptowalutach zna się tyle co klikanie w kraniki to będę bardzo wdzięczny.


RE: Binance - pytanie. - krzysiek349 - 28-02-2021 17:44

Binance to mocno zaufana giełda. Z tych kraników to za 10 lat nie zbliżysz się nawet do granicy wypłat czy cuś. Ja na binance obracam tysiące i nie ma problemow z wpłatami jak i wypłatami. Jestem w grupie gdzie chlopaki obracają 100k zł miesiecznie na binance i rowniez nie mają problemów. Wszystkie warte uwagi giełdy krypto wymagają weryfikacji dokumentem.


RE: Binance - pytanie. - fusek - 28-02-2021 18:35

A z ninance można wypłacić normalnie na konto?
Próbowałem coś tam wpłacić i przy transferze z blockchain. Zabiera mi 100$ za przelew xd


RE: Binance - pytanie. - Eduardo213 - 28-02-2021 21:14

(28-02-2021 17:44)krzysiek349 napisał(a):  Binance to mocno zaufana giełda. Z tych kraników to za 10 lat nie zbliżysz się nawet do granicy wypłat czy cuś. Ja na binance obracam tysiące i nie ma problemow z wpłatami jak i wypłatami. Jestem w grupie gdzie chlopaki obracają 100k zł miesiecznie na binance i rowniez nie mają problemów. Wszystkie warte uwagi giełdy krypto wymagają weryfikacji dokumentem.

Ok, ale w końcu, aby obracać mniejszymi kwotami, muszę weryfikować konto? Bo tego nie napisałeś. Nie twierdzę też, że będę obracać tam wielkimi kwotami, może z czasem gdy postanowie w to zainwestować to tak, ale narazie dlatego pytam na jakiej zasadzie tam działa wszystko.


RE: Binance - pytanie. - Grzala1910 - 02-03-2021 08:10

Witam.Zrobiłem przelew SEPA NA Binance i mi wisi już u nich z 14 godzin.Zawsze był po paru minutach.Miał ktos kiedys taki problem?Bo do Suportu jestem 260 w kolejce


RE: Binance - pytanie. - krzysiek349 - 03-03-2021 09:38

(28-02-2021 21:14)Eduardo213 napisał(a):  
(28-02-2021 17:44)krzysiek349 napisał(a):  Binance to mocno zaufana giełda. Z tych kraników to za 10 lat nie zbliżysz się nawet do granicy wypłat czy cuś. Ja na binance obracam tysiące i nie ma problemow z wpłatami jak i wypłatami. Jestem w grupie gdzie chlopaki obracają 100k zł miesiecznie na binance i rowniez nie mają problemów. Wszystkie warte uwagi giełdy krypto wymagają weryfikacji dokumentem.

Ok, ale w końcu, aby obracać mniejszymi kwotami, muszę weryfikować konto? Bo tego nie napisałeś. Nie twierdzę też, że będę obracać tam wielkimi kwotami, może z czasem gdy postanowie w to zainwestować to tak, ale narazie dlatego pytam na jakiej zasadzie tam działa wszystko.

Sorry, po prostu nie wiem. Bo konto zweryfikowałem od razu po rejestracji I nie znam ograniczeń jakie mają konta bez weryfikacji. Krypto mozna chyba kupić i sprzedać, ale chyba żeby grać na FUTURES na dźwigni już trzeba zweryfikować.


RE: Binance - pytanie. - Darken - 06-03-2021 15:39

Bez weryfikacji możesz wypłacić do 2 BTC/24h


RE: Binance - pytanie. - tommystar - 18-05-2021 20:59

Bez weryfikacji faktycznie można robić spore dzienne obroty. Jeśli się przekroczy limit to transakcja jest dzielona na dwa kolejne dni.

Jak dla mnie zawsze bezpieczniej dla samym zgromadzonych środków jest zrobić weryfikację.
O zabezpieczeniu 2FA to już nawet nie wspominam bo to już powinno się uruchamiać na samym początku.

Ja przy miesięcznym wolumenie obrotu 2-3 BTC zrobiłem weryfikację od razu aby mieć dostęp do pełnej oferty usług giełdy.