Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czym kierować się przy zakupie grupy ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Czym kierować się przy zakupie grupy ? (/Temat-Czym-kierowac-sie-przy-zakupie-grupy-170898)



Czym kierować się przy zakupie grupy ? - oppo - 27-02-2021 22:26

Witajcie,

Planuję zakup grupy fb z jakąś już tam ilością członków.
Na co zwrócić uwagę ?

Czy istotna będzie tematyka obecnej grupy względem mojej docelowej ? (czy musi być w pokrewnym temacie?)

Zauważyłem też że historia zmiany nazw grupy jest ogólnodostępna. Czyli najlepiej szukać do zakupu takiej grupy której nazwa od początku założenia nie była zmieniana ?

Coś istotnego jeszcze ?

Czy takie kupione grupy facebook może jakoś mi zablokować?


RE: Czym kierować się przy zakupie grupy ? - mysc - 28-02-2021 12:38

(27-02-2021 22:26)oppo napisał(a):  Czy istotna będzie tematyka obecnej grupy względem mojej docelowej ? (czy musi być w pokrewnym temacie?)

@[oppo] Niekoniecznie. Tematyka nie musi się pokrywać, ale odbiorcy (statystycznie) już tak. Jak nie można dobrać konkretnej tematyki grup do Twojej niszy - szukaj grup z inną tematyką, ale skupiających statystycznie te same osoby (wiek, płeć, itp.).

(27-02-2021 22:26)oppo napisał(a):  Zauważyłem też że historia zmiany nazw grupy jest ogólnodostępna. Czyli najlepiej szukać do zakupu takiej grupy której nazwa od początku założenia nie była zmieniana ?

Jeśli zmiana odbywała się w ramach tej samej tematyki - wszystko jest ok. Jeśli natomiast była zmieniana o 180 stopni - no to rzuca już nieco inne światło na ludzi którzy w tej grupie są. Dołączali do innej tematyki, a są w innej. Tylko to ma znaczenie jeśli chodzi o zmianę nazwy Wink

(27-02-2021 22:26)oppo napisał(a):  Czy takie kupione grupy facebook może jakoś mi zablokować?

Tak, ale tak samo jak tworzone od zera. FB wszystko może zablokować, nawet za posty dodawane 2-3 lata temu (sam miałem taki przypadek na jednym FP -> został wycofany z publikacji za post dodany 2 lata temu, przez konto które już nie istniało) Wink Na FB nie ma niestety nic pewnego, to nigdy nie będzie Twoje zaplecze - Ty go tylko używasz i nie masz żadnej gwarancji co do terminu takiej możliwości ;/

.