Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Provema - 10zl za założenie konta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+--- Wątek: Provema - 10zl za założenie konta (/Temat-Provema-10zl-za-zalozenie-konta-170861)

Strony: 1 2


Provema - 10zl za założenie konta - Limidos29 - 25-02-2021 05:15

Provema 10 ZŁ za użycie linku oraz rejestrację i weryfikację KYC ???
Tyle samo za skuteczne polecenie.

Link rejestracyjny na 10 PLN
https://provema.com/aff/gS1NnL

Czysty: https://provema.com/

➡️1.Pobieramy aplikacje z linku.
➡️2.Uzupełniamy dane w aplikacji.
➡️3.Weryfikujemy konto zalecana opcja przez iDenfy trwa 2 minuty.
➡️4.Odbierz 10 zł.

✡BEZ LINKU BRAK BONUSU.
?W RAZIE PROBLEMÓW PISZ PRIV.
BONUS ODRAZU DO WYPŁATY


RE: Provema - 10zl za założenie konta - Limidos29 - 25-02-2021 17:11

Wyplata dochodzi w minutę na konto bankowe.
Sprawdzone info.
Polecam Wink


RE: Provema - 10zl za założenie konta - Pysik-89 - 02-03-2021 19:02

I tutaj akurat się nie zgodzę Smile Przelewy są niby realizowane według provema natychmiast. To znaczy oni zlecają wypłatę natychmiast, lecz na pewno nie jest to przelew ekspresowy, więc raczej nie ma co się spodziewać się wypłaty środków na swoim koncie w minutę. Co do samego wypłacania środków przez provema natychmiast po zleceniu też mam pewne wątpliwości, często podczas zlecenia wypłaty wieczorem, pojawia się ona na naszym koncie dopiero następnego dnia ostatnią sesją eliksir. Więc raczej nie wierzył bym w ich zapewnienia iż wysyłają środki natychmiastowo tylko wyrywkowo. Dlatego docierają w różnych sesjach. Co nie zmienia jednak faktu iż wysyłają i nie ma z tym problemu


RE: Provema - 10zl za założenie konta - Pablo1878 - 02-03-2021 19:11

(02-03-2021 19:02)Pysik-89 napisał(a):  I tutaj akurat się nie zgodzę Smile Przelewy są realizowane natychmiast ale na konto bankowe na pewno nie dochodzi w minutę. Ponieważ przelewy są realizowane zwykłym przelewem elixsir

I tutaj ja się niezgodzę. Smile Bo przelewy wysyłają przez DOTPAY. Na początku, faktycznie przelewy były po 1 minucie ale teraz nie czekam dłużej niż 30 minut (przynajmniej na mBank).


RE: Provema - 10zl za założenie konta - Pysik-89 - 02-03-2021 19:23

Cytat:I tutaj ja się niezgodzę. Smile Bo przelewy wysyłają przez DOTPAY. Na początku, faktycznie przelewy były po 1 minucie ale teraz nie czekam dłużej niż 30 minut (przynajmniej na mBank).


Przy zleceniu wypłat na trzech różnych kontach otrzymałem dopiero środki następnego dnia. I to nie pierwszą sesją. Co najśmieszniejsze na jednym koncie zleciłem wypłatę o powiedzmy 18 a następną o 18:30 z czego ta zlecona o 18 dotarła następnego dnia drugą sesją a ta zlecona o 18:30 dzień później też drugą sesją. Sprawdzane na credit agricole i ing.


RE: Provema - 10zl za założenie konta - Pablo1878 - 02-03-2021 19:25

(02-03-2021 19:23)Pysik-89 napisał(a):  
Cytat:I tutaj ja się niezgodzę. Smile Bo przelewy wysyłają przez DOTPAY. Na początku, faktycznie przelewy były po 1 minucie ale teraz nie czekam dłużej niż 30 minut (przynajmniej na mBank).


Przy zleceniu wypłat na trzech różnych kontach otrzymałem dopiero środki następnego dnia. I to nie pierwszą sesją. Co najśmieszniejsze na jednym koncie zleciłem wypłatę o powiedzmy 18 a następną o 18:30 z czego ta zlecona o 18 dotarła następnego dnia drugą sesją a ta zlecona o 18:30 dzień później też drugą sesją. Sprawdzane na credit agricole i ing.

Tylko przelewy z weekendu przyszły mi w poniedziałek. Reszta po kilku minutach.


RE: Provema - 10zl za założenie konta - Pysik-89 - 02-03-2021 19:29

(02-03-2021 19:25)Pablo1878 napisał(a):  
(02-03-2021 19:23)Pysik-89 napisał(a):  
Cytat:I tutaj ja się niezgodzę. Smile Bo przelewy wysyłają przez DOTPAY. Na początku, faktycznie przelewy były po 1 minucie ale teraz nie czekam dłużej niż 30 minut (przynajmniej na mBank).


Przy zleceniu wypłat na trzech różnych kontach otrzymałem dopiero środki następnego dnia. I to nie pierwszą sesją. Co najśmieszniejsze na jednym koncie zleciłem wypłatę o powiedzmy 18 a następną o 18:30 z czego ta zlecona o 18 dotarła następnego dnia drugą sesją a ta zlecona o 18:30 dzień później też drugą sesją. Sprawdzane na credit agricole i ing.

Tylko przelewy z weekendu przyszły mi w poniedziałek. Reszta po kilku minutach.

Spróbuję zaraz zlecić jeszcze jedną wypłatę i sprawdzić. Może akurat trafiłem w okresie jak mieli jakieś problemy lub zbyt dużo zleceń.


RE: Provema - 10zl za założenie konta - Limidos29 - 02-03-2021 19:30

Ja też miałem przelewy Max do godziny Smile


RE: Provema - 10zl za założenie konta - Limidos29 - 20-05-2021 18:14

Promocja nadal aktualna. 10 zł na koncie w 3 minuty! Wink


RE: Provema - 10zl za założenie konta - Limidos29 - 29-05-2021 09:08

Parę osób skorzystało wczoraj z tej promki. Oferta dalej aktualna więc na co czekać? Wink