Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Posiadasz koparkę kryptowalut? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Posiadasz koparkę kryptowalut? (/Temat-Posiadasz-koparke-kryptowalut-170852)



Posiadasz koparkę kryptowalut? - domeklala - 24-02-2021 18:40

Cześć. Szukam informacji na temat koparek kryptowalut. Czy ktoś tutaj obecny może posiada jakąś koparkę i mógłby podzielić się swoimi osiągnięciami finansowymi?
Mam na oku pewną używaną koparkę wyposażoną w 4x Gigabyte RX580 Aourus 4GB
... lecz:
Na pewnym znanym portalu ogłoszeniowym firma X sprzedaje pewną koparkę kryptowalut i w opisie znajduje się notka:

PRZYKŁADOWA SPECYFIKACJA TECHNICZNA:
[ETHEREUM CLASSIC]
Moc obliczeniowa: 165-175 Mh/s
Pobór energii: 700-750W
BRAK MOŻLIWOŚCI WYDOBYCIA ETHEREUM (ZA MAŁO PAMIĘCI).

Jak mam to rozumieć? Można kopać inne krypto oprócz ETH (chociaż to chyba na ETH najbardziej się opłaca?
Czy ta koparka, którą mam na oku da radę kopać ETH i ewentualnie gdzie w internecie mógłbym znaleźć taką informację? A może ktoś tutaj ze zgromadzonych jest w posiadaniu koparki wyposażoną w karty RX580 4GB?
Jeszcze jedno pytanko, jaki kalkulator kopania kryptowalut jest najbliższy prawdzie, bo różne stronki różnie pokazują (różnica czasami kilkudziesięciu procent, przy takich samych danych)
Za wszystkie informację z góry dziękuję Smile