Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Panele a ankietowe - inny internet/modem/urządzenie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Panele a ankietowe - inny internet/modem/urządzenie (/Temat-Panele-a-ankietowe-inny-internet-modem-urzadzenie-170847)



Panele a ankietowe - inny internet/modem/urządzenie - ARE$ - 24-02-2021 00:51

Tak mnie naszło na rozkmine .. Gdybym załozył konto na panelu ankietowym konto na moją partnerke , posługiwał sie jej danymi , jej nr tel , jej laptopem ,jej internetem mobilnym ,jej paypalem i w jej imieniu Wink wypełniał ankiety =łączylo by ''nas'' tylko miejsce w którym ''wypełniamy'' ankiety to czy strony są w stanie jakoś rozpoznać ten cyrk ? Wink

Pytanie bardziej skierowane do ludzi z branży informatycznej lub znających sie na tym , nie obchodzą mnie kwestie yhm .. prawne w tym wypadku.


RE: Panele a ankietowe - inny internet/modem/urządzenie - Eduardo213 - 24-02-2021 01:30

Zależy od strony, w kilku przypadkach pisałem do administracji, wystarczy im na ogół napisać, że to ktoś z Twojej rodziny, bliskich, inaczej blokują oba konta, ja na wielu stronach, na których dobrze można zarobić stosuje ten trik. Wystarczy napisać , najczęściej proszą o podanie meila drugiego właściciela który będzie na tym samym Internecie co Ty, aby odznaczyć i nie zablokować przypadkiem.
Nie wiem do czego Ci tu jest potrzebny informatyk, w większości przypadków nie robią z tym problemu, prędzej Ci go zrobią, jak się zczają, że tak robisz, niż pisząc do nich co zajmuje minutę.


RE: Panele a ankietowe - inny internet/modem/urządzenie - kubek87 - 16-03-2021 10:29

Nie zawsze panele ankietowe się na to zgadzają. Ale w większości nie robią problemu.
U mnie w domu dla ułatwienia korzystamy z różnych przeglądarek, aby przypadkowo nie zalogować się nie na to konto co trzeba Smile