Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Flavorwiki - 5 PLN na start + 5 PLN za polecenie - testowanie produktów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Flavorwiki - 5 PLN na start + 5 PLN za polecenie - testowanie produktów (/Temat-Flavorwiki-5-PLN-na-start-5-PLN-za-polecenie-testowanie-produktow-170842)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Flavorwiki - 5 PLN na start + 5 PLN za polecenie - testowanie produktów - Sara2486 - 25-03-2021 19:54

A może to celowe działanie, żeby po upływie jakiegoś czasu zebrać ankiety od tych samych użytkowników na temat jakiegoś produktu i porównać czy coś się zmieniło w ich opiniach? Później jacyś spece dedukują czy klient dobrze ocenia zmiany wprowadzone przez producenta w recepturze, czy nowe opakowanie go zachęca do zakupu, czy jest bardziej lub mniej skłonny wybrać Masmixa od konkurencyjnej Delmy itd. itp. Przypuszczam, dla nas, zwykłych zjadaczy masła ta ankieta to tylko parę pytań nic nie znaczących pod warunkiem, że hajs się zgadza a dla takich właśnie speców od psychologii, reklamy itd to ocean informacji, z których potrafią pewnie wyczytać nasz poziom cholesterolu ??. Nie zdziwiłabym się jakby za jakiś czas znowu pojawiła się poraz kolejny taka sama ankieta.
Albobmoże mi się bredzi i to jakaś pomyłka po prostu ??. Dajcie znać jak Wam odpowiedzą na maila ?


RE: Flavorwiki - 5 PLN na start + 5 PLN za polecenie - testowanie produktów - Jnvestor - 25-03-2021 21:14

Dostałem odpowiedź na maila, z której wynika, że można robić ponownie tę ankietę która przyszła i będą za to pieniądze.


RE: Flavorwiki - 5 PLN na start + 5 PLN za polecenie - testowanie produktów - Anziej - 25-03-2021 21:30

5 dni roboczych na wypłatę niby mają, jutro mija 6 dzień. Jak narazie na PayPalu pustki Smile


RE: Flavorwiki - 5 PLN na start + 5 PLN za polecenie - testowanie produktów - Nightmer22 - 26-03-2021 12:31

czekam już 6 dzien i też nic Sad


RE: Flavorwiki - 5 PLN na start + 5 PLN za polecenie - testowanie produktów - Matoro132 - 26-03-2021 16:59

Ja wypłaty dostawałem w piątek lub poniedziałek. Jeśli nie otrzymasz wypłaty w regulaminowym czasie napisz na support. Myślę, że w poniedziałek otrzymacie swoje wypłaty Wink


RE: Flavorwiki - 5 PLN na start + 5 PLN za polecenie - testowanie produktów - ggusiaja - 26-03-2021 21:42

Mi już zaliczyli i wypłata doszłaSmile Także można spokojnie robić jeszcze razSmile


RE: Flavorwiki - 5 PLN na start + 5 PLN za polecenie - testowanie produktów - korzeckar - 13-04-2021 18:26

Skorzystałam z ref linka. przetestuje.


RE: Flavorwiki - 5 PLN na start + 5 PLN za polecenie - testowanie produktów - krychap - 15-04-2021 11:37

Jak narazie brak zadań dla Polski Sad


RE: Flavorwiki - 5 PLN na start + 5 PLN za polecenie - testowanie produktów - basiagryzek - 15-04-2021 16:16

Również, potwierdzam Smile


RE: Flavorwiki - 5 PLN na start + 5 PLN za polecenie - testowanie produktów - Krzychu102 - 15-04-2021 21:41

Nadal wypłaca, wszystko działa w miarę sprawnie? Jak z ofertami, opłaca się w to pakować?