Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Flavorwiki - 5 PLN na start + 5 PLN za polecenie - testowanie produktów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Flavorwiki - 5 PLN na start + 5 PLN za polecenie - testowanie produktów (/Temat-Flavorwiki-5-PLN-na-start-5-PLN-za-polecenie-testowanie-produktow-170842)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Flavorwiki - 5 PLN na start + 5 PLN za polecenie - testowanie produktów - Zarabiacz321 - 28-02-2021 00:30

Jak to koniec promocji juz nie dziala?


RE: Flavorwiki - 5 PLN na start + 5 PLN za polecenie - testowanie produktów - Limidos29 - 28-02-2021 10:54

To koniec darmowej ankiety. Mozna promować płatną, czyli że osoba rejestrująca się musi kupić produkt.


RE: Flavorwiki - 5 PLN na start + 5 PLN za polecenie - testowanie produktów - Eduardo213 - 28-02-2021 12:52

Bardziej mnie zastanawia czy jeśli polecony zrobi płatną ankietę, to coś za niego dostaniemy, bo napisałem do support to mi napisali że promocja dla Polski się skończyła, więc nie wiem.


RE: Flavorwiki - 5 PLN na start + 5 PLN za polecenie - testowanie produktów - krychap - 02-03-2021 01:07

Po wykonaniu zadania od razu dostanę kasę na PayPal .? Czy w panelu jest gdzieś napisane ile już uzbierałem ?


RE: Flavorwiki - 5 PLN na start + 5 PLN za polecenie - testowanie produktów - Jnvestor - 02-03-2021 01:54

(02-03-2021 01:07)krychap napisał(a):  Po wykonaniu zadania od razu dostanę kasę na PayPal .? Czy w panelu jest gdzieś napisane ile już uzbierałem ?

Kilka dni po tym jak ci to zadanie zweryfikują czy poprawnie je zrobiłeś.
W panelu nie ma nigdzie informacji o zarobkach.


RE: Flavorwiki - 5 PLN na start + 5 PLN za polecenie - testowanie produktów - krychap - 02-03-2021 08:23

I tak samo jest jak znajomy wykona zadanie które jemu poleciłem ?
Czyli trzeba liczyć że serwis jest uczciwy i wypłaci ? Hehehe

Wypełniłem ponad tydzień temu ankietę o produkcie . Napisane że zarobiłem 5 zł . Mija 8 dzień a kasy jak nie było tak nie ma


RE: Flavorwiki - 5 PLN na start + 5 PLN za polecenie - testowanie produktów - Sara2486 - 25-03-2021 18:30

Właśnie się zarejestrowałam i aż mi żal, że wcześniej tej strony nie znałam. Na początek dostałam degustację masła. Mam wypróbować trzy produkty i za każdy z nich płacą 8 zł. Ceny mniej więcej znam ze swojego sklepu, na gazetce jeszcze promocję na jedno widzę i wydaje mi się, że suma summarum powinnam być 9 zł na plusie. Zapowiada się ciekawie więc obiecująco. W gratisie może sie pozbędę jakichś swoich kiepskich przyzwyczajeń do kupowania niektórych produktów ??.
Mam pytanie odnośnie rachunków. Piszą, że na koniec ankiety trzeba dołączyć zdjęcie produktu z paragonen. Lepiej będzie mieć na każdy osobny rachunek czy nie ma to znaczenia przy ostatecznej weryfikacji?


RE: Flavorwiki - 5 PLN na start + 5 PLN za polecenie - testowanie produktów - obey93 - 25-03-2021 19:02

Nie powinno. Ja raz miałem wszystko na jednym paragonie.

Pytanie ankiety o masłach znowu są u mnie dostępne(mimo że je ostatnio zrobiłem). Ktoś robił je jeszcze, raz - dostanę znowu pieniądze?


RE: Flavorwiki - 5 PLN na start + 5 PLN za polecenie - testowanie produktów - Jnvestor - 25-03-2021 19:17

(25-03-2021 19:02)obey93 napisał(a):  Pytanie ankiety o masłach znowu są u mnie dostępne(mimo że je ostatnio zrobiłem). Ktoś robił je jeszcze, raz - dostanę znowu pieniądze?

Właśnie też tak mam i nie wiem. Napisałem do nich maila z pytaniem, więc jak dostanę odpowiedź to dam tutaj znać.


RE: Flavorwiki - 5 PLN na start + 5 PLN za polecenie - testowanie produktów - ggusiaja - 25-03-2021 19:48

(25-03-2021 19:02)obey93 napisał(a):  Nie powinno. Ja raz miałem wszystko na jednym paragonie.

Pytanie ankiety o masłach znowu są u mnie dostępne(mimo że je ostatnio zrobiłem). Ktoś robił je jeszcze, raz - dostanę znowu pieniądze?

Ja zaryzykowałam i zrobiłam jeszcze raz. Ja mam ankietę dla użytkownika Premium i mam to zadanie za 36 zł, już jedno takie zrobiłam. Co będzie dalej nie wiem, jak coś to dam znać.

Dodam tylko, że teraz mam status degustacji jako "zakończony, brak kolejnych podejść".