Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Wykonam]Twój Twitter dla dorosłych na autopilocie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Wykonam (/Forum-Wykonam-330)
+---- Wątek: [Wykonam]Twój Twitter dla dorosłych na autopilocie (/Temat-Wykonam-Twoj-Twitter-dla-doroslych-na-autopilocie-170816)



[Wykonam]Twój Twitter dla dorosłych na autopilocie - cezar78 - 21-02-2021 11:40

Chcesz mieć profil xxx na autopilocie? Mogę wrzucić na twojego twittera zaplanowane zdjęcia/filmiki na kilka miesięcy do przodu (przez opcję harmonogram). Około 5-10 postów dziennie.

Dajesz mi tylko tagi które mam użyć, ogólne opisy mogę wymyślić sam albo ty mi podeślesz (w formacie spintax ponieważ używam bota) , dostęp do twojego twittera żebym mógł wgrać tweety (później zmienisz sobie hasło), ja zajmuję się znalezieniem filmików i zdjęć, no chyba że chcesz mi wysłać swoje (np zdjęcia jednej dziewczyny pod fake profil [e-whoring itp] )

Cena: 40 zł/miesiąc zaplanowanych postów

Tweety zaplanowane na pół roku - zniżka, cena: 200zł

Płatność - konto bankowe. Więcej szczegółów, pisz PW


RE: [Wykonam]Twój Twitter dla dorosłych na autopilocie - kaczor89 - 21-02-2021 13:32

Długo działasz na Twitterze? Pytam, bo zawsze jak stawiałem stronę ero to robiłem w następnej kolejności profil na Twitterze, a po niedługim czasie jednak mi go banowali. Na dzień dzisiejszy nie mam już chyba żadnego Undecided Nie jestem jednak specjalistą od Twittera i możliwe że coś źle robiłem


RE: [Wykonam]Twój Twitter dla dorosłych na autopilocie - cezar78 - 21-02-2021 15:48

Ja od 5 miesięcy żadnych banów. A botuje ostro. Nieraz wrzucam (zaplanuje) ze 300 tweetów dziennie bez problemów. Banują szybko za follow/unfollow, ale ja tego unikam, zdobywam followersów naturalnie poprzez regularne postowanie dobrego contentu.