Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam konto Twitter, nisza kamerki, 4,4k prawdziwych followersów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Sprzedam (/Forum-Sprzedam-30)
+---- Wątek: Sprzedam konto Twitter, nisza kamerki, 4,4k prawdziwych followersów (/Temat-Sprzedam-konto-Twitter-nisza-kamerki-4-4k-prawdziwych-followersow-170810)



Sprzedam konto Twitter, nisza kamerki, 4,4k prawdziwych followersów - cezar78 - 21-02-2021 10:55

1.Sprzedam adultowe konto na twitterze,
nisza: kamerki,
target - USA, UK i inne anglojęzyczne kraje.


Profil ma 5 miesięcy, ponad 4 tyś prawdziwych followersów, a także zaplanowane posty wideo do końca marca, ok 5-6 tweetów dziennie, także nic nie musisz robić, wszystko leci na autopilocie, wrzucasz jedynie swój ref link w bio lub przypiętym tweecie. Za dopłatą 30zł/miesiąc mogę wrzucić ci na przyszłe miesiące kilkaset tweetów z filmikami
Posty otrzymują około 3-30 lajków i 1-3 retweety

Statystyki:

[Obrazek: Nq12Z2a.jpg]

[Obrazek: xMsOz8q.jpg]


4.Kontakt :
Więcej szczegółów na PW


5.Cena : 200zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : konto bankowe mBank


RE: Sprzedam konto Twitter, nisza kamerki, 4,4k prawdziwych followersów - Rimster - 21-02-2021 11:08

Czemu sprzedajesz jeśli mógłbyś sam na nim zarabiać ? Tak z ciekawosci ??


RE: Sprzedam konto Twitter, nisza kamerki, 4,4k prawdziwych followersów - cezar78 - 21-02-2021 15:50

Mam kilka takich kont to raz, poza tym pilnie potrzebuje kasy, bo luty mam strasznie słaby finansowo


RE: Sprzedam konto Twitter, nisza kamerki, 4,4k prawdziwych followersów - GMartin - 18-01-2023 12:57

Wiem, że dużo czasu minęło, ale czy masz jeszcze jakieś konta na sprzedaż? Bo potrzebuję, a dużo szukałem i bardzo mało ludzi sprzedaje konta Twitter w PL.