Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowe zakupy na amazon - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Darmowe zakupy na amazon (/Temat-Darmowe-zakupy-na-amazon-1708)



Darmowe zakupy na amazon - lurens - 12-02-2010 11:13

Właśnie odkryłem świetna stronę na której można w prosty sposób zebrać punkty oraz pieniądze za wykonywanie prostych ofert rejestracji lub ankiety a za wynagrodzenie kupywać rzeczy z sieci sklepów amazon lub przelać na swoje konto na starcie dostajemy 250 punktów za które już można zakupić jakiś przedmiot.
Ja na razie otrzymałem tylko kartę xbox live gold na 1 miesiąc ale zawsze to jakiś początek Smile

Byłbym wdzięczny za rejestracje z mojego linka bo dostane za niego achievment czyli osiągniecię czym ich więcej tym więcej ofert się wykonuje i awansuje na kolejny poziom co daje nam dostęp do szerszej gamy ofert :sleepy:

a oto link rejestracja jest prosta i intuicyjna a potem wystarczy już tylko zbierać swoje punkty poprzez oferty, gry, ankiety itp :idea:

Rejestracja


RE: Darmowe zakupy na amazon - chudas94 - 12-02-2010 11:42

zarejestrowałem się i mam 0 punktów.
Mógł byś dokładnie powiedzieć co mam robić, aby zdobywać punkty?


Darmowe zakupy na amazon - Killer - 11-03-2011 00:57

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.