Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak dodać tracker do linka wp ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Jak dodać tracker do linka wp ? (/Temat-Jak-dodac-tracker-do-linka-wp-170782)



Jak dodać tracker do linka wp ? - cezar78 - 18-02-2021 16:13

Czy jest jakiś plugin pozwalający dodać trackera do linku posta w wordpress? Chodzi mi o coś w tym stylu - cały czas ten sam post, ale z nielimitowaną ilością trackerów, obojętnie jaki dodamy i tak url prowadzi do tej samej strony tylko że z unikalną końcówką (trackerem)

mojadomena.pl/hello-world/?tracker=[WEBSITEID] - taki link wrzucam do popads i po uruchomieniu kampanii, w statystykach wizyt mojego wp wygenerują się takie urle:

mojadomena.pl/hello-world/?tracker=345354
mojadomena.pl/hello-world/?tracker=457567
mojadomena.pl/hello-world/?tracker=54654

Te liczby (tracker) to będą ID stron z popads dzięki temu będę wiedział skąd przybył odwiedzający, ile czasu ktoś był na mojej stronie, czy kliknął w link itd
Nie wiem czy wszyscy mnie zrozumieją, ale ci którzy korzystali z popads.net powinni od razu skumać o co mi chodzi (po prostu o skuteczność kampanii reklamowej czli odkrycie z jakich stron ruch konwertuje)