Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wielki konkurs świąteczny! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Takeagift (/Forum-Takeagift-45)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-50)
+----- Wątek: Wielki konkurs świąteczny! (/Temat-Wielki-konkurs-swiateczny-17078)



Wielki konkurs świąteczny! - Grabowkers - 25-11-2010 16:39

[Obrazek: tag0.jpg]

Wg mnie kolejny bezsensowny, a w dodatku wymagający sporej pracy konkurs. Nagrody nie zachęcają do wzięcia udziału w zabawie.

A Wy co tym sądzicie?


RE: Wielki konkurs świąteczny! - gucionator - 25-11-2010 17:13

Było by miło ,jak ktoś by zarejestrował się z mojego refa http://www.takeagift.pl/polecam:700 Huh


RE: Wielki konkurs świąteczny! - mikolaj90 - 25-11-2010 18:29

Dla mnie też bezsensowny i nudny konkurs. Wolałbym już jakąś grę, ale nie płatną tylko darmową a trudną. Żeby jakieś lvl przechodzić, a nie jak te TagShip.

Ja nie biorę udziału bo mi się nie chce, i tak będę fejki ;p


RE: Wielki konkurs świąteczny! - Underlay - 26-11-2010 19:17

Zgadzam się, ten konkurs jest niepotrzebny. Jak już to mogli z organizować ten konkurs na początku istnienia serwisu, a nie teraz, gdzie już każdy [tak mi się wydaję], polecił TAG'a swojemu znajomemu i nieznajomemu.


RE: Wielki konkurs świąteczny! - mikolaj90 - 26-11-2010 19:36

Użytkownik musi jeszcze wykupić konto elite lub zdobyć 30 000 starsów. Wykupywanie konta elite aby zaliczyło tą osobę, że się zarejestrowała jeszcze w dodatku na potrzeby konkursu jest beznadzieje ! Wiadomo, były by wtedy fejki, ale to jak już to niech tak będzie tylko, że przy rejestracji jak kogoś zaprosimy a nie do konkursu.

Ci co zaproszą 10 osób dostaną niespodziankę. Założę się, że to będzie czapka, smycz albo koszulka. Ja na ich miejscu dałbym takiej każdej osobie pendriva, ale na pewno oni nie dadzą.