Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowa prenumerata miesięcznika My Company Polska - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Darmowe Próbki, Gadżety, Prezenty i Promocje ! (/Forum-Darmowe-Probki-Gadzety-Prezenty-i-Promocje-62)
+--- Dział: Darmowe Gadżety (/Forum-Darmowe-Gadzety-66)
+--- Wątek: Darmowa prenumerata miesięcznika My Company Polska (/Temat-Darmowa-prenumerata-miesiecznika-My-Company-Polska-170723)



Darmowa prenumerata miesięcznika My Company Polska - Jnvestor - 14-02-2021 17:19

Do zdobycia za darmo są:

Cytat:3 wydania papierowe miesięcznika „My Company Polska”
3 wydania cyfrowe miesięcznika „My Company Polska” w PDF
90 dni pełnego dostępu do portalu MyCompanyPolska.pl
archiwum artykułów od początku istnienia naszego pisma
wydania miesięcznika w aplikacji iOs i Android

Aby otrzymać to wszystko należy wejść na stronę
https://mycompanypolska.pl/lp/promocja-markagodnazaufania
wpisać kod rabatowy "ANKIETA"
wpisać dane do wysyłki i po wszystkim otrzymuje się za darmo wszystkie wymienione rzeczy


RE: Darmowa prenumerata miesięcznika My Company Polska - itmaster - 14-02-2021 18:40

A co po tych 90 dniach? Samo się anuluje, czy coś trzeba robić. Wiesz, żeby potem mi nie przyszły "przymusowe" płatne numery Smile


RE: Darmowa prenumerata miesięcznika My Company Polska - sebas11 - 14-02-2021 19:05

(14-02-2021 18:40)itmaster napisał(a):  A co po tych 90 dniach? Samo się anuluje, czy coś trzeba robić. Wiesz, żeby potem mi nie przyszły "przymusowe" płatne numery Smile

Wydaję mi się ze nie powinno przychodzić bo składasz z tym kodem jakby zamówienie opłacone tylko na 3msc


RE: Darmowa prenumerata miesięcznika My Company Polska - Jnvestor - 14-02-2021 19:09

(14-02-2021 18:40)itmaster napisał(a):  A co po tych 90 dniach? Samo się anuluje, czy coś trzeba robić. Wiesz, żeby potem mi nie przyszły "przymusowe" płatne numery Smile

Na profilu na stronie tego miesięcznika pokazuje mi po prostu datę do kiedy mam dostęp. Faktura przyszła z zamówieniem gdzie jest wymienione co dostaję i jest tam cena 0 złotych. Nic się później nie przedłuża, tym bardziej, że nie podaje się żadnych numerów karty, więc sami pieniędzy sobie nie wezmą.


RE: Darmowa prenumerata miesięcznika My Company Polska - Jnvestor - 06-03-2021 22:08

Otrzymałem niedawno pierwszy numer prenumeraty, jest trochę do czytania. Pojedynczy numer za 15 złotych, za 3 to będzie 45 złotych zaoszczędzone, więc warto skorzystać póki jeszcze jest promocja dostępna.


RE: Darmowa prenumerata miesięcznika My Company Polska - Pribles - 19-07-2021 22:17

"Podany kod nie istnieje lub ważność kodu wygasła" niestety