Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prowizje paypal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Prowizje paypal (/Temat-Prowizje-paypal-170681)



Prowizje paypal - Pawlak093 - 10-02-2021 14:16

Cześć.

Ja z pytaniem czy skończyły się darmowe przelewy między użytkownikami na paypal? Jak wyslę jako zaufanej osobie chcą prowizję 5zł, jak wyślę normalnie to drugi użytkownik nie dostanie równej kwoty tylko on zapłaci prowizję.


RE: Prowizje paypal - Jnvestor - 10-02-2021 15:39

Jak wysyłałeś za pomocą karty to mogli ci naliczyć opłatę, zresztą masz to w pomocy na Paypalu:

Cytat:Wysyłanie i odbieranie:
Brak opłat w przypadku korzystania z salda PayPal.
W przypadku przelewów finansowanych w całości lub częściowo za pomocą karty debetowej lub kredytowej obowiązuje opłata. Opłatę ponosi nadawca płatności.



RE: Prowizje paypal - Pawlak093 - 10-02-2021 17:10

Nie da się.

Kod:
You'll send
£1.00 GBP
PayPal fee
£0.99 GBP

We've used the cheapest funding source available in your wallet. There's a small fee when you pay using a credit or debit card. It's free if you use a bank account instead.
You'll pay£1.99 GBP
To opcja wyślij znajomemu a opcja wyślij normalnie mi nie pobiera opłaty ale odbiorcy za to pobiera.


RE: Prowizje paypal - Jnvestor - 10-02-2021 19:39

Dobra, chyba już wiem co to za opłata.
Znalezione na stronie Paypala:

Cytat:Sending international personal transactions
5.00% of the transaction amount The minimum fee is 0.99 GBP and the maximum fee is 2.99 GBP

Kwoty się zgadzają, więc to chyba jest to.


RE: Prowizje paypal - Pawlak093 - 10-02-2021 19:44

Czyli juz nie ma za darmo czy jest za darmo ale tylko dla pl uzytkownikow?


RE: Prowizje paypal - Jnvestor - 10-02-2021 19:51

Jest za darmo jeśli wysyłasz do osoby z tego samego kraju. Czyli z polskiego konta na polskie konto jest za darmo, ale jak wysyłasz do kogoś powiedzmy w UK to płacisz.


RE: Prowizje paypal - Pawlak093 - 10-02-2021 23:51

Gdy wysyłam z konta uk na konto uk w tej samej walucie to też płacę prowizję Sad


RE: Prowizje paypal - Assasinoo - 10-02-2021 23:59

(10-02-2021 23:51)Pawlak093 napisał(a):  Gdy wysyłam z konta uk na konto uk w tej samej walucie to też płacę prowizję Sad

Nie wydaje mi się żeby była to prawda. W sensie, może konto odbiorcy wcale nie jest UK? Albo Twoje jest PL. Jeszcze niedawno sprawdzałem, w przypadku o którym mówisz (uk->uk i płatność w gbp) nie ma prowizji przy friends/family. A taki mały protip, płacąc komuś z Europy, najlepiej wysyłać w €, wtedy też nie ma prowizji za friends/family.


RE: Prowizje paypal - Pawlak093 - 14-03-2021 23:58

Tak jak wyżej. Jedno konto zostalo założone w wersji PL a drugie w wersji UK dlatego jest prowizja. Dzieki


Prowizje paypal - Vasaki - 15-03-2021 09:36

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.