Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Używanie hasztagów - czy warto? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Używanie hasztagów - czy warto? (/Temat-Uzywanie-hasztagow-czy-warto-170668)



Używanie hasztagów - czy warto? - itmaster - 08-02-2021 20:39

Pytanie do Was.

Czy używacie hasztagów w postach umieszczanych na profilach FB? Ma to jakiś sens, hasztagi poprawiają zasięgi takiego posta, czy raczej nie ma co sobie tym zawracać głowy?
Jakie macie doświadczenia w tym temacie? bo w necie opinie są różne.


RE: Używanie hasztagów - czy warto? - kontars - 02-03-2021 17:56

z mojego doświadczenia jak użyjesz ## to dostaniesz zaproszenia do znajomych od botów


RE: Używanie hasztagów - czy warto? - itmaster - 19-09-2021 07:49

Ponawiam pytanie, ktoś może ma jeszcze jakieś inne doświadczenia z hasztagmi na FB?


RE: Używanie hasztagów - czy warto? - adamcio99922 - 19-09-2021 09:06

Warto, ale również nie warto... Ja zauważyłem u siebie, że dodając # do postów zwiększyło to znacznie zasięgi, a także wiele osób przychodzi jakiś czas po dodaniu posta. Wniosek więc prosty, że szukają treści za pomocą #, ale... w większości hindusy i inne pakistany Jerk

Może na PL wygląda to lepiej.


RE: Używanie hasztagów - czy warto? - deco - 06-09-2022 13:43

Warto warto , prowadziłem parę lat kilka fp.
Bez hasztagów posty zwykle ponad 50% mniejsze zasięgi , często też zmieniałem # i celowałem w te z mniejszymi zasięgami które bardziej powiększyły followy koniec końców.


RE: Używanie hasztagów - czy warto? - Hoolig4n - 06-09-2022 22:29

W moim przypadku bez różnicy, a fanpage są dość spore