Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lulucjan - OSZUST - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Lulucjan - OSZUST (/Temat-Lulucjan-OSZUST-170662)

Strony: 1 2


Lulucjan - OSZUST - mcmaks - 08-02-2021 15:02

Kolejny jasiu który połasił się na 50zł Big Grin

Wykonał dla mnie jedno konto. Transakcja przebiegła pomyślenie.

W następny dzień poprosiłem go o kolejne. Zgodził się ale z przedpłatą, gdyż stwierdził że został raz oszukany i zrobił konto a nie otrzymał kasy xd.

Z tego względu że pierwsza transakcja przeszła spoko wysłałem mu kase i od tego momentu czyli od 03.02.2021 koniec kontaktu.

Nie żebym płakał o 50zł. Ostrzegam tylko innych !


RE: Lulucjan - OSZUST - Majka - 08-02-2021 15:31

(08-02-2021 15:02)mcmaks napisał(a):  Kolejny jasiu który połasił się na 50zł Big Grin

Wykonał dla mnie jedno konto. Transakcja przebiegła pomyślenie.

W następny dzień poprosiłem go o kolejne. Zgodził się ale z przedpłatą, gdyż stwierdził że został raz oszukany i zrobił konto a nie otrzymał kasy xd.

Z tego względu że pierwsza transakcja przeszła spoko wysłałem mu kase i od tego momentu czyli od 03.02.2021 koniec kontaktu.

Nie żebym płakał o 50zł. Ostrzegam tylko innych !

@[lulucjan] co się stało?


RE: Lulucjan - OSZUST - lulucjan - 08-02-2021 21:29

mcmaks tak jak mówi wysłał mi pieniądze.

Nadal czekam na akceptację dokumentów na up and go.
Więc myślę że potrzebuję dwa dni maks i dostarczę konto i część pieniędzy zwrócę jako zadośćuczynienie.
Chwilowe kłopoty osobiste stąd też brak kontaktu z mojej strony.

Do środy będzie wyjaśnione i postaram się żeby wszystko się rozwiązało. Chyba, że mcmaks nie potrzebuje konta już to mogę zwrócić pieniądze.


RE: Lulucjan - OSZUST - Limidos29 - 08-02-2021 21:40

Tam dokumenty akceptują w minutę. Dziś robiłem konto i po minucie miałem konto aktywne.


RE: Lulucjan - OSZUST - lulucjan - 08-02-2021 22:31

A mam Ci screen wrzucić czy co?


RE: Lulucjan - OSZUST - Limidos29 - 08-02-2021 22:37

Ja tylko pisze jak sprawa wyglądała w moim przypadku.
Aczkolwiek jak mogłeś zabrać kasę, skoro nie miałaś jeszcze produktu gotowego do sprzedania? To też trochę dziwne. Nie mieć konta A już brać kasę za nie.


RE: Lulucjan - OSZUST - mcmaks - 11-02-2021 12:04

Ciągły brak kontaktu ze strony nie mogę to inaczej nazwać "Oszusta"..... Myślałem że się chłopak ogarnie ale widocznie nie


RE: Lulucjan - OSZUST - Majka - 11-02-2021 12:23

(08-02-2021 21:29)lulucjan napisał(a):  mcmaks tak jak mówi wysłał mi pieniądze.

Nadal czekam na akceptację dokumentów na up and go.
Więc myślę że potrzebuję dwa dni maks i dostarczę konto i część pieniędzy zwrócę jako zadośćuczynienie.
Chwilowe kłopoty osobiste stąd też brak kontaktu z mojej strony.

Do środy będzie wyjaśnione i postaram się żeby wszystko się rozwiązało. Chyba, że mcmaks nie potrzebuje konta już to mogę zwrócić pieniądze.


Czy już wszystko wyjaśniłeś/oddałeś? Twój czas dobiega już powoli końca.
@[lulucjan]


RE: Lulucjan - OSZUST - mcmaks - 13-02-2021 15:12

Myślę że czas jaki dałem temu użytkownikowi dobiegł końca. Szkoda że takie rzeczy muszą się dziać na tym forum ale cóż każdy ma swoje sumienie....


RE: Lulucjan - OSZUST - Hybrid1990 - 13-02-2021 18:42

Zbanowany.
mcmaks, niestety ale nie popisałeś się odpowiednią ostrożnością podczas transakcji, dałeś się złapać na chyba najbardziej prosty trik oszustów, który polega na przeprowadzeniu jednej lub kilku transakcji, gdzie oszust wpłaca lub daje coś jako pierwszy, aby wzbudzić zaufanie i uczciwość, a później gdy ofiara wpłaca jako pierwsza, oszukuje ją. Przecież idąc na logikę - jak można brać jakąś osobę za uczciwą tylko dlatego, że wysłała ci coś jako pierwsza?
Gość był na forum niecałe 3 tygodnie, więc w porównaniu z twoim stażem, pod żadnym pozorem nie powinieneś nawet pomyśleć, aby mu cos wysyłać jako pierwszy.