Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kanał Youtube - potrzebuję pomocy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Kanał Youtube - potrzebuję pomocy (/Temat-Kanal-Youtube-potrzebuje-pomocy-170640)



Kanał Youtube - potrzebuję pomocy - Kabajana - 05-02-2021 22:18

Cześć,
założyłem jakiś czas temu dość unikalny kanał YT, aczkolwiek są to moje totalne początki i chciałbym zasięgnąć porady użytkowników tego forum. Ostatnio popracowałem troszkę nad miniaturkami, aby były bardziej widoczne i rozpoznawalne podczas przeszukiwania YT, w ostatnim filmie skróciłem napisy końcowe do minimum, aby mieć większy watch time percentage.
Macie jakieś dodatkowe pomysły, czy po prostu sukcesywnie postować dalej filmy?
Link do kanału:
https://www.youtube.com/channel/UCzx4mU_N_uwPiZhQ-MpiVpQ/

PS. Opłaca się na różnych stronach kupować wyświetlenia filmów, aby filmy były bardziej wiarygodne dla ludzi przez większą liczbę viewsów?


RE: Kanał Youtube - potrzebuję pomocy - Shimeon - 14-02-2021 20:53

Uwagi dotyczące miniatur:

- Usuń zbędne "ozdobniki", które tylko zaśmiecają miniaturę. Symbol "skażenie biologiczne" - po kiego grzyba ten znak? Co on tu w ogóle wnosi? Albo to "edible?" czy co tam jest wyżłobione, że aż nachodzi na watchtime filmu.

- Popraw napisy u góry. Przed i Po zamień na Day 1 Day 10 itd.

- Wybierz 1-2 czcionki, których będziesz używał na co dzień.

- Zmieniaj kolor tła za każdym razem, gdy uploadujesz nowy film. Gradient, typ "Promień" jest optymalnym wyborem.

- W sumie tyle. Jeszcze dla lepszego efektu polecam clickbait. Wink


A co do reszty to nieźle. Twórz bardziej klarowne tytuły. Co więcej, ja bym usunął outro, ale to moje zdanie.