Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Provident dla kogoś - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Provident dla kogoś (/Temat-Provident-dla-kogos-170625)

Strony: 1 2


RE: Provident dla kogoś - itmaster - 05-02-2021 16:16

(05-02-2021 01:17)rachman napisał(a):  Pokaż jej forum niech zarobi. Nie rybkę a wędkę daj. Jak rybkę to lepiej nie swoją i nie jedyną Wink bo sam zaraz będziesz pożyczkę pożyczką spłacać Wink

Najlepsza porada. Pokaż jej forum i niech spróbuje coś zarobić w necie, żeby wyjść ze spirali zadłużenia. Chociażby z wypełniania ankiet, gdzie nie trzeba mieć specjalistycznej wiedzy ludzie wyciągają nawet kilkaset zł miesięcznie.


RE: Provident dla kogoś - ShuQi - 05-02-2021 18:16

Temat jest bardzo prosty.
Umowa jest ważna ale.


Ty zaciągasz od providenta kase, ty ją spłacasz. Oni mają tak ogromne odsetki że jak nie będziesz spłacał to popłyniesz.

Jeżeli ona przestanie spłacać, mozesz isc do sądu, a to może trwać latami. Prowident zapuka do Ciebie duzo szybciej, bedzie sporo bardziej skuteczny w ściaganiu kasy z siebie.

Ja nigdy czegos takiego bym nie zrobił, nie szedł w taki interes.


RE: Provident dla kogoś - Anziej - 08-02-2021 02:08

Koniec końców nic nie wziąłem i nie wezmę.

Przypomniałem sobie o pewnej zasadzie: "Chcesz stracic znajomego? Pożycz mu pieniądze" a tu nie chodzi o małą sumę.

Z koleżanką zakończyłem temat bo nie dam się wydymac na 1,5 kafla, temat można zamknąć administracjo