Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie szukać kupców hurtowych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Gdzie szukać kupców hurtowych (/Temat-Gdzie-szukac-kupcow-hurtowych-170588)



Gdzie szukać kupców hurtowych - Sebqu - 01-02-2021 08:24

Cześć,
Jestem właścicielem małej fabryki mebli, czy macie jakieś pomysły gdzie mam szukać klientów hurtowych, którzy sprzedawali by te produkty na allegro/ebay/amazon lub swoich stronach?

Alibaba i Zentrada odpada, cenowo wychodzi za drogo, są grupki na facebooku ale tam większość ludzi to zadaje milion pytań, a nawet nie ma DG. Aktualnie mam kilku takich klientów ale to wynika ze znajomości lub tego że sami mnie znaleźli.

Z góry dziękuje


RE: Gdzie szukać kupców hurtowych - Gremquen - 01-02-2021 09:50

Grupa na fb: Marketplace Zjednoczonych Sprzedawców Smile


RE: Gdzie szukać kupców hurtowych - Sebqu - 01-02-2021 17:34

@[Gremquen] Właśnie grupy na fb to jest dramat, na zjednoczonych sprzedawcach jestem ale co tam się wyprawia to też przekracza ludzkie pojęcie, grupa która zarabia dzięki allegro, a 90% postów to narzekanie na nich


RE: Gdzie szukać kupców hurtowych - Gremquen - 01-02-2021 17:56

No prawda, ale ta grupa marketplace ich mimo wszystko ma trochę userow co prowadzą firmy i tam właśnie jest handel hurtowy. Ja bym próbował bo chociażby sam tam jestem i czasem na coś się kuszę Smile

Sprawdź tez chh.pl


RE: Gdzie szukać kupców hurtowych - Sebqu - 21-09-2021 20:41

Podbijam Smile


RE: Gdzie szukać kupców hurtowych - tadant - 13-10-2022 13:18

(01-02-2021 08:24)Sebqu napisał(a):  Cześć,
Jestem właścicielem małej fabryki mebli, czy macie jakieś pomysły gdzie mam szukać klientów hurtowych, którzy sprzedawali by te produkty na allegro/ebay/amazon lub swoich stronach?

Alibaba i Zentrada odpada, cenowo wychodzi za drogo, są grupki na facebooku ale tam większość ludzi to zadaje milion pytań, a nawet nie ma DG. Aktualnie mam kilku takich klientów ale to wynika ze znajomości lub tego że sami mnie znaleźli.

Z góry dziękuje

Zależy jakie meble produkujesz. Jeśli nadadzą się do warsztatu, to może warto uderzyć do marketplace motoryzacyjnego WOOPAUTO? Tam sprzedają sami producenci i główni importerzy.


RE: Gdzie szukać kupców hurtowych - hubson16 - 11-11-2022 18:41

Zrób sklep dropshippingowy albo szukaj na facebookowuch grupach osób co kilka hurt


RE: Gdzie szukać kupców hurtowych - depositnice - 30-11-2022 08:08

(01-02-2021 17:34)Sebqu napisał(a):  @[Gremquen] Właśnie grupy na fb to jest dramat, na zjednoczonych sprzedawcach jestem ale co tam się wyprawia to też przekracza ludzkie pojęcie, grupa która zarabia dzięki allegro, a 90% postów to narzekanie na nich slope game
Kupiłem produkt tutaj. Cena jest całkiem rozsądna, a produkty są różnorodne.