Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Binance - Bawimy się krypto - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Binance - Bawimy się krypto (/Temat-Binance-Bawimy-sie-krypto-170579)



Binance - Bawimy się krypto - JaTuDensze - 31-01-2021 16:21

Cześć Wszystkim,
Wracam na forum po kilku letniej przerwie. W moim życiu sporo się zmieniło, udało mi się spełnić zawodowo i znaleźć pracę o której marzyłem od dziecka Lol .

Przechodząc do dziennika, zawsze to większa motywacja przy prowadzeniu niżeli bawić się samemu.

Moje pieniążki będę lokował na stronie:

LINK ref: https://www.binance.com/pl/register?ref=LFCSCI8V
Link czysty: https://www.binance.com

Ostatnimi czasy, jest bardzo duże zainteresowanie kryptowalutami, więc nie ma co tracić czasu przy obecnej inflacji i trzeba inwestować Smile
Początkowo będziemy "grać" mniejszymi kwotami a wraz ze zdobywaniem doświadczenia będziemy inwestować więcej i więcej Cool .

Będę wdzięczny za porady, obecnie plan mam by inwestować w krypto o bardzo niskiej wartości, z racji tego że dziennie potrafią skakać o 20-100%; co o tym sądzicie?

Pozdrawiam Dawid!


RE: Binance - Bawimy się krypto - cezar78 - 31-01-2021 19:52

Lepiej działać w ich programie partnerskim niż ryzykować inwestycje. Korzystniej można na tym wyjść. Mają dożywotni revshare od każdego poleconego. Wystarczy złapać jakieś grube ryby co handlują po 100k dziennie i już masz dobry pasywny dochód. A jest to giełda nr 1 na świecie więc potencjalnych refów będzie łatwo złapać.


RE: Binance - Bawimy się krypto - bossos - 01-02-2021 09:41

(31-01-2021 19:52)cezar78 napisał(a):  Wystarczy złapać jakieś grube ryby co handlują po 100k dziennie...

Hehe, wystarczy. Takie to proste Wink


RE: Binance - Bawimy się krypto - cezar78 - 01-02-2021 11:23

To zwykła statystyka, jeden na kilkudziesięciu poleconych będzie grubszą rybą, w końcu na niego trafisz, tylko musisz odpowiednią ilość refów dostarczyć


RE: Binance - Bawimy się krypto - wojteks102 - 01-02-2021 15:24

(31-01-2021 19:52)cezar78 napisał(a):  Wystarczy złapać jakieś grube ryby co handlują po 100k dziennie

facepalm Lol
Pozdrawiam kolegów z krypto fachu, takie komentarze dla nas nigdy się nie znudzą i nie przestaną nas śmieszyć Idea


RE: Binance - Bawimy się krypto - kamilg49 - 01-02-2021 17:37

Byku ciśnij tam w krypto.... Powodzonka Smile Jak kolega chce mieć głowny zarobek na refach to współczuje Smile EDUKACJA EDUKACJA na początku mogę doradzić żebyś nie wrzucał dużych kwot. Swoje pierwsze hajsy trzeba też przepalić i nauczyć się na błedach Smile


RE: Binance - Bawimy się krypto - vky - 01-02-2021 17:45

(01-02-2021 11:23)cezar78 napisał(a):  To zwykła statystyka, jeden na kilkudziesięciu poleconych będzie grubszą rybą, w końcu na niego trafisz, tylko musisz odpowiednią ilość refów dostarczyć

autorowi własnie o to chodziło, aby zacząc temat, dlatego jest ref Lol


RE: Binance - Bawimy się krypto - Lokunek - 03-02-2021 12:38

Będę wracał