Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aktywny kupon Allegro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Aktywny kupon Allegro (/Temat-Aktywny-kupon-Allegro-170571)



Aktywny kupon Allegro - Sara2486 - 30-01-2021 06:33

Jakiś czas temu dostałam kod na kupon podarunkowy w Allegro o wartości 25zl. Nie jestem pewna, ale pochodził on chyba z wymiany punktów na karcie Payback.
Aktywowałem go kiedy miałam kupić dla sąsiadki jakieś kosmetyki, ale że się rozmyśliła to kupon dalej jest do wykorzystania tylko że ja go nie użyje, bo z allegro korzystam sporadycznie a jak już to robię zakupy dla kogoś.
Kombinowałam jakby go tu spieniężyć, żeby choć trochę jego wartość się zwróciła zanim przepadnie a że potrzebuje na szybko 15zł na Skrill to przyszedł mi do głowy pomysł.
Kupon mogę wykorzystać tylko na "fizyczne" przedmioty (nie mogą to być kody, vouchery, doładowania etc.) i nie mogę płacić nim za wysyłkę.
I teraz pytanie do sprzedawców z prośbą o opinię.
Przykład: sprzedający wystawia ofertę na jakikolwiek przedmiot (zegarek czy co mu tam odpowiada) o wartości 25zl z darmową wysyłką. Ja przedmiot kupuję, płacę kuponem i dorzucam przy okazji pozytywny komentarz (za które swoją drogą wielu sprzedawców płaci kilka złotych więc też oszczędność). W zamian otrzymuje przelew na swoje konto Skrill w kwocie 15 zł.
Czy takie coś by przeszło bez problemów? I przede wszystkim czy znalazł by się ktoś chętny w ogóle, bo nie znam się na tych wszystkich kosztach i prowizjach więc nie orientuję się czy sprzedawcy by się to opłacało.


RE: Aktywny kupon Allegro - kariolmax - 31-01-2021 21:49

Cześć, a nie lepiej poprosić kogoś znajomego, aby wystawił Ci np. uszkodzony robot kuchenny (kategoria z jedną z najmniejszych prowizji) z odbiorem osobistym przez standardowy formularz Allegro (link: https://allegro.pl/offer/?lokalnie)? Dzięki temu odzyskasz ponad 24zł z 25zł - tracisz tylko 3% prowizji serwisu.


RE: Aktywny kupon Allegro - Sara2486 - 07-02-2021 15:19

Ale ja mam zapłon w odpowiedzi. Awaria się stała i bez Inernetów byłam ??.
Fakt to by było najlepsze rozwiązanie, tyle tylko że ja jestem antyspołeczny dzikus i w moim wąskim gronie znajomych jestem jedyną osobą, która dorobiła się konta na Allegro (brzmię jakbym pisała z
kraju Trzeciego Świata).
Tak czy siak nie załatwiłam z tym nic, a i przez 25 zł nie będę intryg knuć nocami, chociaż szkoda żeby nawet i tyle przepadło ? (także ten, jakby ktoś chciał i miał coś do kupienia na Allegro to mogę nu zamówić).
Dzięki za odpowiedź, dobrej niedzieli, pozdrawiam ?