Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie najtaniej kupić Bitcoina - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Gdzie najtaniej kupić Bitcoina (/Temat-Gdzie-najtaniej-kupic-Bitcoina-170485)



Gdzie najtaniej kupić Bitcoina - malpa2 - 23-01-2021 13:15

No właśnie, założmy że chcę kupić 0.01 BTC. Gdzie, na jakiej stronie, giełdzie zrobię to najtaniej, najlepiej bo aktualnych kursach. Zupełnie się na tym nie znam, mam bitwala, bitpandę ale gdzie wy kupujecie bitcoiny i gdzie na prowizjach nie złupią mnie najbardziej a najmniej? Wink


RE: Gdzie najtaniej kupić Bitcoina - SkylineR34 - 23-01-2021 13:19

Najlepiej i najtaniej na Binance - zawsze rynkowy kurs i opłata 0.1% (mogę Ci refa podrzucić to jeszcze 10% zniżki dostaniesz na miesiąc).
Wpłacisz np. Revolutem w EUR bez opłat (wypłacisz z opłatą 0.80eur też na Revo).


RE: Gdzie najtaniej kupić Bitcoina - osk4rr - 23-01-2021 14:54

Bitbay/binance. Jak cos to pisz powiem Ci jak to zrobic z niska prowizja Smile


RE: Gdzie najtaniej kupić Bitcoina - lokalny zielarz - 23-01-2021 15:51

ostatnio to sprawdzałem i najtaniej wychodzi na binance


RE: Gdzie najtaniej kupić Bitcoina - xdax1 - 27-02-2021 18:12

Korzystam z binance od wielu lat i zdecydowanie polecam, kartą można kupić szybko i sprawnie.


RE: Gdzie najtaniej kupić Bitcoina - DudusDD - 27-02-2021 18:47

Teraz? Nigdzie nie kupisz tanio, w ubiegłym roku w okolicach marca/kwietnia był naprawdę tani Wink
A z giełd: polski Bitbay, z zagranicznych Binance.


RE: Gdzie najtaniej kupić Bitcoina - bb8_pl - 27-02-2021 20:43

https://kryptowaluty.pl/ - tutaj tez mozna zakupic BTC ale nie jest za tanio, jesli sie nie myle od 50 zł Smile


RE: Gdzie najtaniej kupić Bitcoina - Satosiak - 27-04-2021 17:28

Jakiś lokalny kantor z małą prowizją


RE: Gdzie najtaniej kupić Bitcoina - rAzEET - 27-04-2021 18:25

Piszecie, że nigdzie tanio nie dostanie. Wydaje mi się jednak, że autorowi wątku chodziło o brak prowizji a nie o to gdzie kupi kryptowalutę niżej niż kurs.