Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W co zainwestować 5tys+ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: W co zainwestować 5tys+ (/Temat-W-co-zainwestowac-5tys-170480)



W co zainwestować 5tys+ - daniel11211 - 22-01-2021 23:50

Siemka,
Jestem na forum od kilku lat, lecz zazwyczaj obserwowałem i zajmowałem się groszowymi sprawami, nadszedł czas gdzie "zmądrzałem" i chciałbym inwestować swoje wolne pieniądze w coś co zacznie mi w jakimś stopniu je zwracać z zyskiem, niż jak wcześniej w głupoty typu obstawianie różnych meczy...
Na chwilę obecną chciałbym zacząć ze środkami 5tys zł, jeśli będzie warto to miesięcznie mogę dokładać kolejny 1-2tys. Pytanie tylko w co polecacie z takimi "drobnymi" pójść? Sam myślałem nad:
1. Inwestowanie na giełdzie/krypto?
2.Zbudować koparkę krypto z jedną nową, lub dwoma używanymi kartami(na gwarancji) i co miesiąc/dwa dokupować kolejną?
3. Macie inne pomysły?

PS.Znajomy nakręcił mnie na kopanie krypto, ale czy to nadal tak opłacalny interes jak kiedyś? Bo wydaje mi się, że trochę koloryzuje przychody.


RE: W co zainwestować 5tys+ - DudusDD - 23-01-2021 00:21

Na temat kopania krypto polecam wpis poniżej, z 2017 roku ale nadal aktualny.
https://blogprezesa.pl/kopanie-kryptowalut-czy-to-sie-oplaca/


RE: W co zainwestować 5tys+ - daniel11211 - 23-01-2021 13:07

Czytałem już parę artykułów na ten temat, i w niektórych jest opisane jako opłacalne, a w innych że dla zwykłego kowalskiego nie. Wiadomo, że dopiero po około roku by to wychodziło na plus, jeśli dobrze pójdzie z cenami, wydobyciem itd. Ale zawsze można sprzedać na części i wyjdzie się na zero. Więc nadal jestem w punkcie zerowym. Może ktoś z forum zajmował/zajmuje się kopaniem krypto i by coś mógł dodać?


RE: W co zainwestować 5tys+ - malpa2 - 23-01-2021 13:09

W siebie. W swoje kwalifikacje, diete itd.

Albo w coś w co jesteś dobry, na czym sie znasz. Jest giełda, youtube, pisanie bloga, marketing affilicyjny (clickbank) itd.


RE: W co zainwestować 5tys+ - azontoo - 23-01-2021 13:10

Kup ozonator, etc. Teraz jest ogromny hype Jerk2


RE: W co zainwestować 5tys+ - persik06 - 23-01-2021 13:21

Hmm, może jakiś kurs programowania ? Dobrą opcją jest też stworzenie strony www, albo zakup domeny już z jakąś stroną i jej reklama. Trzecim sposobem może pożyczki społecznościowe, oczywiście w tym rozsądek trzeba mieć.
Co do giełdy to trzeba się liczyć z tym, że płacisz prowizję od kupna/sprzedaży (są też platformy maklerskie darmowe).

Ps. koparki krypto są najlepsze na fotowoltaice Jerk2


RE: W co zainwestować 5tys+ - itmaster - 23-01-2021 13:49

(23-01-2021 13:21)persik06 napisał(a):  Ps. koparki krypto są najlepsze na fotowoltaice Jerk2

W sumie dobry motyw, na zużycie nadmiarowej energii z paneli, jeśli ktoś nie jest podpięty do sieci, tylko ma autonomiczną instalację.


RE: W co zainwestować 5tys+ - lokalny zielarz - 23-01-2021 15:49

myjnia detailingowa, podstawowe kosmetyki i lecisz z tematem


RE: W co zainwestować 5tys+ - daniel11211 - 23-01-2021 19:58

Dziękuję za propozycje,
Reklamowanie stron i bloga już próbowałem, nie jest to dla mnie. Wink
Ozonator, myślałem o tym w ubiegłym roku, lecz nawet mój sąsiad wulkanizator już to oferuje. Ozonowanie pomieszczeń odpada ze względu, że mam pracę na pełen etat, a trochę czasu to zajmuje.
Myjnia odpada, czasem machnę polerkę samochodu komuś po znajomych/rodzinie. (by nie zakładać DG)
Więc chyba pozostaje mi tylko zgłębić informacje na temat koparek lub też giełdy/ handlu krypto.


RE: W co zainwestować 5tys+ - lycho - 04-03-2021 12:39

Jeśli dobrze zabierzesz się za temat giełdy, to będzie to jeden z lepszych pomysłów (nie mam na myśli giełd krypto).