Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Roczne opakowanie witaminy D dla Ciebie ZA DARMO! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Darmowe Próbki, Gadżety, Prezenty i Promocje ! (/Forum-Darmowe-Probki-Gadzety-Prezenty-i-Promocje-62)
+--- Dział: Promocje (/Forum-Promocje-162)
+--- Wątek: Roczne opakowanie witaminy D dla Ciebie ZA DARMO! (/Temat-Roczne-opakowanie-witaminy-D-dla-Ciebie-ZA-DARMO-170476)

Strony: 1 2


Roczne opakowanie witaminy D dla Ciebie ZA DARMO! - Wojtyrka - 22-01-2021 15:38

Polecam odebrać swój roczny zapas witaminy D3, o wartości +- 200zł - płacisz tylko 10zł za przesyłkę.

https://witaminazadarmo.pl/zamow

Oferta dostępna do wyczerpania zapasów a więc warto się zdecydować i pospieszyć. Ja zamówiłem już swój roczny zapas, jak przyjdzie to wstawię fotki Smile


RE: Roczne opakowanie witaminy D dla Ciebie ZA DARMO! - itmaster - 22-01-2021 16:08

Jaki oni mają w tym zysk, żeby dawać roczny zapas wart 200zł? Jest w tym jakiś haczyk?


RE: Roczne opakowanie witaminy D dla Ciebie ZA DARMO! - MilanFan - 22-01-2021 16:16

Jeszcze, o ile się nie mylę, reklamują się w TV...


RE: Roczne opakowanie witaminy D dla Ciebie ZA DARMO! - radek0389 - 22-01-2021 17:13

Zbierają dane osobowe, potem będą wam wydzwaniać, jak podacie swój nr telefonu. Nie wiem ile kosztuje realnie ten zapas witaminy, ale widać, że im się opłaca.


RE: Roczne opakowanie witaminy D dla Ciebie ZA DARMO! - Wojtyrka - 23-01-2021 00:20

Podobno kosztuje taki zapasik 200zł, dla tego darmowe zapasy sa ściśle limitowane. W zamian mają wasze dane do marketingu, mail i numer telefonu a gratis dla nas to co kilka miesięcy darmowa rozpałka do pieca w formie kilku papierków. Konsument zwraca tylko koszt przesyłki, ale 200zł a 10zł to 190zł oszczędności względem sugerowanej ceny koncernu farmaceutycznego HuhHuhHuh Jeszcze nikt do mnie nie wydzwaniał od czasu kiedy zamawiałem kilka takich darmowych próbek od tej firmy na przestrzeni 2 lat.


RE: Roczne opakowanie witaminy D dla Ciebie ZA DARMO! - sebas11 - 23-01-2021 12:55

Natural Pharmaceuticals poczytajcie sobie o nich będą później do was pisemka windykacyjne i różne głupoty wysyłać raz pisałem swój numer to dotyhczas mam spam musiałem sie ubiegać sądownie nawet o wypisanie moich danych.
ODRADZAM!


RE: Roczne opakowanie witaminy D dla Ciebie ZA DARMO! - vky - 23-01-2021 13:03

zgadza się.. pozniej w fizycznej skrzynce co chwile listy.. nie wspomne o telefonie co 20 minut z ofertą tabletek na pamięć.


RE: Roczne opakowanie witaminy D dla Ciebie ZA DARMO! - rachman - 23-01-2021 14:37

Nie wiem czy to ta firma, ale w jakiejś brałem opakowanie tej witaminy. Później co jakiś czas dzwonili oferować dostawę w formie abonamentowej. Dostajesz towar na sprobowanie, a potem starają się przekonać klienta który już zna towar do zakupów. Taki klient często się zgodzi bo towar już sprawdził, do tego czynnik psychologiczny wykorzystywany w marketingu - czuje się zobowiązany bo dostał coś za free itd.
Zawsze nim się weźmie coś - warto poznać szczegóły, a jeśli wymagane jest podanie więcej niż dane kontaktowe - warto być czujnym.


RE: Roczne opakowanie witaminy D dla Ciebie ZA DARMO! - lokalny zielarz - 23-01-2021 16:05

"Jak coś jest za darmo, to produktem jesteś ty"


RE: Roczne opakowanie witaminy D dla Ciebie ZA DARMO! - malpa2 - 23-01-2021 16:52

Do tego to gówno ma samą D3 a potrzebna jest jeszcze K2mk7, więc nic specjalnego.