Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
sposoby zarabiania , inwestycje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: sposoby zarabiania , inwestycje (/Temat-sposoby-zarabiania-inwestycje-170473)



sposoby zarabiania , inwestycje - davor3 - 22-01-2021 00:13

Witam,

1. Jak dodatkowo zarabiacie , jakie metody zarabiania polecacie, chodzi mi o zarówno metody internetowe jak i inne ?

2. Mając 50 tyś na inwestycje , w co proponowalibyście zainwestować i nie chodzi mi wyłącznie o giełdę?

Pozdrawiam

Dawid


RE: sposoby zarabiania , inwestycje - MyLead.pl - 28-01-2021 09:54

Cześć @[davor3],
skupiając się na metodach zarabiania online można stwierdzić, że ich ilość jest niemal nieograniczona. Najprzyjemniejszym i prawdopodobnie najbardziej dochodowym sposobem będzie zarabianie na czymś związanym z Twoim kręgiem zainteresowań i umiejętności. Kluczową kwestią na start jest również plan Twoich działań, który warto sobie szczegółów rozpisać, najlepiej metodą SMART.

Zastanów się nad tym co Cię interesuje, w czym możesz stać się ekspertem, następnie załóż kanał na YouTube, bloga, nagraj podcast, napisz e-book i zacznij dzielić się wiedzą w nich zawartą za pieniądze. W takim przypadku, aby zarobić warto skorzystać z możliwości, które daje marketing afiliacyjny, polegający na promowaniu wybranych przez siebie programów partnerskich, czyli produktów i usług oraz zarabianiu na wykonanej przez pozyskanego klienta określonej akcji.

Bezpośrednio łączącą się z afiliacją metodą jest content locking. Działa on na zasadzie blokowania części dostarczanej odbiorcy treści i możliwości odblokowania jej po wykonaniu konkretnej akcji, takiej jak pozostawienie swoich danych, dokonanie opłaty czy pobranie aplikacji (tu wszystko zależy od Twoich celów i programów partnerskich, które wybierzesz). Istnieje wiele firm, które dostarczają gotowe narzędzia do zarabiania w ten sposób, a jedną z nich jesteśmy my. Tu możesz znaleźć więcej informacji na ich temat - Content Lockery.

Ciekawym rozwiązaniem jest także freelancing, w którym specjalizując się w konkretnej dziedzinie realizuje się projekty na zlecenie. Możesz zastanowić się nad copywritingiem, grafiką, czy tworzeniem stron internetowych.

Istnieją również bardziej schematyczne prace takie jak wypełnianie ankiet, pisanie płatnych opinii, klikanie w linki i tak dalej. Prace tego typu umożliwiają generowanie zarobku bez dużego zaangażowania, natomiast nie są tak bardzo dochodowe jak te wcześniej wymienione.

Jeśli chodzi o inwestycje, to możesz skupić się na płatnych reklamach oraz np. zbudowaniu swojej własnej strony, która przyda Ci się w przypadku zdecydowanej większości działań.

Gdybyś miał jakiekolwiek pytania lub potrzebował pomocy w rozpoczęciu działań jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Z pozdrowieniami, Marta, MyLead.


RE: sposoby zarabiania , inwestycje - dzemba - 20-02-2021 23:06

(22-01-2021 00:13)davor3 napisał(a):  1. Jak dodatkowo zarabiacie , jakie metody zarabiania polecacie, chodzi mi o zarówno metody internetowe jak i inne ?

Głównie pasywka (giełda, pożyczki, copytrade itp), do zebrania funduszy na inwestowanie polecam lepiej płatną pracę.

Ale oprócz pracy i pasywnych źródeł, najwięcej zarobiłem na handlu na olx oraz graniu w gry (bootowanie w mmo / granie na telefonie).

(22-01-2021 00:13)davor3 napisał(a):  2. Mając 50 tyś na inwestycje , w co proponowalibyście zainwestować i nie chodzi mi wyłącznie o giełdę?

Może nie taka kwota jak piszesz (obecnie mam zainwestowane 15k PLN), ale zapraszam do mojego dziennika https://zarabiam.com/Temat-Wolny-Od-Pracy-pasywny-zarobek-169343, wynik z lutego jest już naprawdę zacny (+600 PLN), ale pochwalę się nim oficjalnie i rozpiszę szczegółowo dopiero pod koniec miesiąca.


sposoby zarabiania , inwestycje - Hybrid1990 - 12-04-2021 07:04

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.