Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bitterz - 50$ za rejestrację na giełdzie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Forex (/Forum-Forex-340)
+--- Wątek: Bitterz - 50$ za rejestrację na giełdzie (/Temat-Bitterz-50-za-rejestracje-na-gieldzie-170468)

Strony: 1 2 3 4


RE: Bitterz - 50$ za rejestrację na giełdzie - krzysiek349 - 27-01-2021 12:51

(27-01-2021 12:11)Vicek napisał(a):  Mozna coz uzyskac z tych darmowych 25 $???? naczym grac??? i jaki login i haslo wpisac w tym programie bo nie ma informacji o tym Pozdro


Można. Ja ugrałem do tej pory 1700$. Wszystko wypłacone.

Grać można na parach walutowych. Ja gram btc/usd eth/usd ltc/usd , chociaż te pary idą takim samym ruchem jak btc.


Co do ostatnia pytania, to nie uważnie przeczytałeś pierwszy post. Wyjaśniłem w 4 pkt. jaki login i hasło wpisać w programie.


RE: Bitterz - 50$ za rejestrację na giełdzie - Vicek - 27-01-2021 13:01

Mógłbys do mnie napisac na PW???? potrzebuje wskazówek jak grac,a samemu to moge wszystko stracic ok


RE: Bitterz - 50$ za rejestrację na giełdzie - Pysik-89 - 28-01-2021 09:20

Witam. Czy można nadal zdobyć bonus? czy oferta już nie aktualna


RE: Bitterz - 50$ za rejestrację na giełdzie - krzysiek349 - 28-01-2021 09:54

Hej. Jak wejdziesz na stronę to pojawi się duży licznik na środku. On odlicza czas do końca promocji. 1 dzień został.


RE: Bitterz - 50$ za rejestrację na giełdzie - Pysik-89 - 29-01-2021 12:38

Hejka. Mam pytanie czy ktoś jeszcze oprócz @krzysiek349 ugrał coś na tej giełdzie?.
Nie wiem czy dobrze wszystko zrozumiałem, ale wydaje mi się że bez depozytu z naszej strony to nawet nie ma co podchodzić? Bo z bonusem 50/25USD i tak nic się nie ugra? no chyba, że ja nie ogarniam. Przy każdej próbie złożenia zlecenia mam komunikat o niewystarczającej kwocie aby zlecenie utworzyć.
W aplikacji mobilnej tego nie widziałem,lecz po pobraniu MT5 na PC widzę, że minimalna transakcja przy wolumenie 0.01 to 1000USD Rolleyes a dla krypto 0.01BTC i odpowiednio 0.1 ETH?
Jak pisałem jestem zielony w tym temacie i mogłem coś źle ogarnąć Undecided jeśli tak to proszę mnie poprawić i delikatnie pokierować Smile

Edit: Jednak chyba ja czegoś nie ogarniam. Sorry facepalm Udało mi się złożyć pierwsze zlecenie na eth. Jednak potrzebował bym pomocy, jeśli ktoś ogarnia temat. Oczywiście za pomoc się odwdzięczę Smile


RE: Bitterz - 50$ za rejestrację na giełdzie - krzysiek349 - 29-01-2021 16:09

AKTUALIZACJA

Promocja 50$ z powrotem przywrócona!


RE: Bitterz - 50$ za rejestrację na giełdzie - Adam05 - 10-02-2021 17:23

Promka wygląda ok ale coś jest nie tak u mnie z wypłatami bowiem wyświetla się "The maximum amount that can be withdrawn is 0 BTC" i co bym nie wpisał żadna kwota nie przechodzi.

Trzeba czekać na księgowanie funduszy przetransferowanych z trade wallet na btc wallet czy co należy zrobić żeby z tego wypłacić?

EDIT: Z supportu odpisali mi że napisałem im na złego maila pomimo tego że użyłem ich formularza. Po ponownej wiadomości na wskazany mail zero odpowiedzi od kilku dni, więc nie polecam.


RE: Bitterz - 50$ za rejestrację na giełdzie - krzysiek349 - 08-03-2021 18:25

(10-02-2021 17:23)Adam05 napisał(a):  Promka wygląda ok ale coś jest nie tak u mnie z wypłatami bowiem wyświetla się "The maximum amount that can be withdrawn is 0 BTC" i co bym nie wpisał żadna kwota nie przechodzi.

Trzeba czekać na księgowanie funduszy przetransferowanych z trade wallet na btc wallet czy co należy zrobić żeby z tego wypłacić?

EDIT: Z supportu odpisali mi że napisałem im na złego maila pomimo tego że użyłem ich formularza. Po ponownej wiadomości na wskazany mail zero odpowiedzi od kilku dni, więc nie polecam.


A zrobiłeś transfer z portfela USD na BTC ?
Przed chwilą testowałem i wszystko jest w porządku.

W "Wallet" masz trzy zielone przycisk Deposit, withdraw i transfer. Kliknij transfer i zamień USD na BTC. Wtedy będziesz miał daną ilość BTC do wypłaty dostępną.


RE: Bitterz - 50$ za rejestrację na giełdzie - Xavano - 18-03-2021 08:40

Zweryfikowałem z refa, zobaczymy, promka niby nadal jest z tego co widać na stronie głównej.

Wszystko OK, saldo z programu po zamkniętej pozycji momentalnie dodawane na bitterz, także luz, zobaczymy za kilka dni jak z wypłatami.


RE: Bitterz - 50$ za rejestrację na giełdzie - Nightmer22 - 19-03-2021 13:08

Zrobiłem profit 10$, chciałem wypłacić te 10$ profitu na BTC balance, ale pojawia mi się komunikat że stracę wtedy bonus czyli te 50$?