Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Wykonam] Maile na zamówienie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Wykonam (/Forum-Wykonam-330)
+---- Wątek: [Wykonam] Maile na zamówienie. (/Temat-Wykonam-Maile-na-zamowienie-170464)



[Wykonam] Maile na zamówienie. - konradowski02 - 20-01-2021 23:44

Witam, zacząłem tworzyć maile na zamówienie na @wp, @o2, @interia.

Cennik:
@wp.pl / @o2.pl - 15gr
@interia.pl - 10gr

Nazwa kont to wymyślone przeze mnie pseudonimy, losowe nicki z cyframi.
Można kupić gotowe już maile z hasłem ustalonym przeze mnie z góry, bądź złożyć zamówienie.
Płatność paypal/konto bankowe, po wykonanej robocie (stworzeniu maili), lecz przed podaniem hasła do nich.

Cena wp i o2 jest jaka jest, ponieważ maile są robione starannie, przy każdym z osobna jest zmienione IP i wyczyszczone cookies aby nie było żadnego ryzyka banicji. Maile na sam koniec są poddane automatycznemu, płatnemu sprawdzeniu czy działają przez verifalia i te nie działające wyrzucam. (dodatkowe koszta).

W celu zakupu lub zapytań proszę o kontakt tutaj na forum, lecz jeżeli zależy ci na czasie, napisz tutaj:
discord: stiflernik
gg: 70006885



RE: [Wykonam] Maile na zamówienie. - konradowski02 - 07-08-2023 17:12

Post został zaktualizowany, zaczynam od nowa tworzyć maile. Wszystkich zainteresowanych zapraszam.