Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gamerhash - prosty sposób na kopanie kryptowalut - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Gamerhash - prosty sposób na kopanie kryptowalut (/Temat-Gamerhash-prosty-sposob-na-kopanie-kryptowalut-170457)



Gamerhash - prosty sposób na kopanie kryptowalut - Kamjl - 20-01-2021 10:47

Cześć,

Ostatnimi czasy głośno jest o kryptowalutach po gwałtownych wzrostach BTC.

Przedstawiam Wam prosty program do kopania kryptowalut na dowolnym komputerze - Gamerhash.

Program wykorzystuje moc obliczeniową komputera gdy jest włączony.
Prostota programu jest oczywiście obarczona jednym minusem czyli od 2 do 7% prowizji za wykopane krytowaluty oraz prowizja za przelew środków na np. bitbay

wykopane środki można przeznaczyć na zakupy w ich sklepie bez prowizji

Przykładowe zarobki:
estymacja na 20.01.2021)
Nvidia RTX 2070 super + Ryzen 9 3900x: 99 USD/miesiąc

zachęcam do rejestracji z mojego reflinka: https://gamerhash.com/pl/g/paZRWgka
czysty link:https://gamerhash.com/pl/

korzyści z skorzystania z reflinka:
TWÓJ BONUS(Polecający):
*$1 za pierwsze 5$ zdobyte przez osobę zaproszoną w Play&Earn
*$0.2 za pierwsze 2$ wykopane przez osobę zaproszoną
BONUS dla POLECONEGO:
*Prezent powitalny o równowartości 500 Satoshi trafi do Ciebie po włączeniu aplikacji
*dodatkowy miesiąc GamerHash MAX, czyli zarabiasz 100% przez kolejne 60 dni


RE: Gamerhash - prosty sposób na kopanie kryptowalut - designer - 25-01-2021 07:58

jeśli ktoś chce się bawić w kopanie to niech wybije sobie z głowy ten śmieszny program


RE: Gamerhash - prosty sposób na kopanie kryptowalut - Kamjl - 29-01-2021 23:38

(25-01-2021 07:58)designer napisał(a):  jeśli ktoś chce się bawić w kopanie to niech wybije sobie z głowy ten śmieszny program

z pewnością jak miałbym koparkę nastawioną na kasę to bym z tego nie korzystał, natomiast używam tego podczas gdy mam włączonego kompa i oglądam filmy albo gram w mało wymagające gry - efekt kopania po 8h dziennie przez 7 dni to 9 dolarów w momencie gdy i tak mam włączonego kompa


RE: Gamerhash - prosty sposób na kopanie kryptowalut - kubagrzybowski - 30-01-2021 09:05

(29-01-2021 23:38)Kamjl napisał(a):  
(25-01-2021 07:58)designer napisał(a):  jeśli ktoś chce się bawić w kopanie to niech wybije sobie z głowy ten śmieszny program

z pewnością jak miałbym koparkę nastawioną na kasę to bym z tego nie korzystał, natomiast używam tego podczas gdy mam włączonego kompa i oglądam filmy albo gram w mało wymagające gry - efekt kopania po 8h dziennie przez 7 dni to 9 dolarów w momencie gdy i tak mam włączonego kompa

a jak z realizacją wypłat? jeśli chcesz coś pewnego odezwij się na PW przetestujesz sobie a wypłaca na 100%


RE: Gamerhash - prosty sposób na kopanie kryptowalut - Ascoran - 30-01-2021 11:23

Każdy kto umie liczyć nie będzie na tym kopać Smile
Pobierają masakryczną prowizje, a jest ogrom innych programów do kopania na windowsie które pobierają ułamek procenta prowizji.
Wystarczy w google wpisać stosowne zapytane i już wiemy że gamerhash jest na końcowych miejscach rankingu - z tego co widzę, na windowsie i pojedynczej karcie opłaca się najbardziej kopać na nicehash.com, ale poczytajcie i jeszcze mnie sprawdźcie Smile


RE: Gamerhash - prosty sposób na kopanie kryptowalut - Hybrid1990 - 25-02-2021 20:29

https://zarabiam.com/Temat-GamerHash-152708

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.