Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Trend Master 2020 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Forex (/Forum-Forex-340)
+--- Wątek: Trend Master 2020 (/Temat-Trend-Master-2020-170451)



Trend Master 2020 - bercik330 - 19-01-2021 19:49

Siema wszystkim, musze się podzielić z wami czymś co mnie bardzo zastanawia czy jest sens wchodzić w to głebiej. W zeszłym roku, w listopadzie kupiłem strategie na ebayu za 25f (mieszkam w Uk) koleś, ogólnie mega gościu. Oferuje system. Wgranie systemu polega na , udostępnianie pulpitu. Z tym nie było problemu, znam troche temat i wiem że wrzucił mi wskażniki których mi brakowało. Zdjęcie wstawie pod postem. Moje pytanie czy ktoś korzysta z Trend Master 2020 to jest typowy scalping i strategia polega na wchodzeniu w krótkie pozycje przy użyci strzałek i sygnałuz xyz. Nie twierdze że koleś mnie zrobił, bo sam mi zaoferował kilka opcji a jedna z tych opcji polegała na tym, że zarobi hajs na moim komputerze z jego perspektywy. Zarobił w 40 minut, 10f czyli jakieś 50 zł. Długi czas próbowałem na koncie demo i od 2 miesięcy same plusy. Wczoraj zacząłem realnie i zysk był a dzisiaj leci wszystko to co zainwestowałem na minus, gdzie według strategi jest wszystko okej Pozdrawiam