Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
lockerz player / youtube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+------ Dział: Noob Zone (/Forum-Noob-Zone-59)
+------ Wątek: lockerz player / youtube (/Temat-lockerz-player-youtube-17045)



lockerz player / youtube - gary126 - 24-11-2010 20:39

Czy wg. was jeżeli włączymy youtubei lockerzplayer to będą się gryzły u mnie jest tak, że włączam youtube to lockerz player przestaje działać


RE: lockerz player / youtube - Nayare - 25-11-2010 15:56

Wydaje mi sie, ze to zalezy od kompa lub akis bug flashplayera - poprostu nie wyrabia.


RE: lockerz player / youtube - InTeR - 07-12-2010 15:09

Możesz coś więcej napisać jaki występuje problem? Bo nie rozumiem Wink
Czy wyświetla jakiś error czy może filmiki się nie wczytują?


Ps. nie wiem czy autor jeszcze jest zainteresowany tematem Smile


RE: lockerz player / youtube - KoLoRoWY_O.o - 07-12-2010 15:11

Możliwe że jest tak jak kolega wyżej wspomniał, ale jest też możliwość że net masz za słaby i łącze nie wyrabia to się rozłączają obie rzeczy.

Pozdrawiam.


RE: lockerz player / youtube - gary126 - 10-12-2010 18:58

InTeR żyje i mam się dobrze, a w domu wszyscy zdrowi, filmiki zacinają się mam łącze WI-FI 2MB/S, może to dlatego ???


RE: lockerz player / youtube - InTeR - 10-12-2010 22:00

(10-12-2010 18:58)gary126 napisał(a):  InTeR żyje i mam się dobrze, a w domu wszyscy zdrowi, filmiki zacinają się mam łącze WI-FI 2MB/S, może to dlatego ???

Możliwe, ze przez to. Aby obejrzeć film musi się on "zbuforować" co zajmuje łącze. Być może wtedy nie wyrabia na filmikach Lockerz.
Nie sprawdzę Ci tego bo mam 10x szybsze łacze od niedawna..


Co do tego, że pisałem, ze być może nie jesteś zainteresowany tematem to: 11-24-2010, 08:39 PM napisałeś posta i od tamtego czasu 0 odpowiedzi Wink


RE: lockerz player / youtube - gary126 - 10-12-2010 22:45

tak, ale wchodziłem rzadko na forum