Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie przez internet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie przez internet (/Temat-Zarabianie-przez-internet-170441)



Zarabianie przez internet - wo342 - 18-01-2021 21:32

Hej,
od lutego biorę urlop więc cały luty mam wolny dla siebie i poszukuję na ten czas jakąś pracę dodatkową.
W okolicy nic nie ma więc zacząłem szukać coś w internecie. Na olx bardzo często trafiam na ogłoszenia typu OLX i jest ich bardzo sporo (dodam, że mają tą samą treść ogłoszenia, a dodają to inne osoby).
Co o tym uważacie? Praca wiarygodna i będzie wypłacalna ? Na czym będzie polegać?

Chyba, że macie jakieś inne ciekawe propozycje pracy na miesiąc czasu w domu ? Najlepiej aby była bez inwestycji



Jeśli umieściłem temat w nieodpowiednim dziale to proszę o przeniesienie a nie usuwanie. Dziękuję !


RE: Zarabianie przez internet - twardy - 18-01-2021 21:37

Pewnie zakladanie kont bankowych z linka takiego cwaniaka.


RE: Zarabianie przez internet - rachman - 18-01-2021 23:03

Taaa kilka tysięcy a nawet milionów...
Takie działanie sporadycznie obejdzie się bez rejestracji działalności gospodarczej. O tym nie wspominają jakoś ani o formie "zatrudnienia".
Jak się łudzisz to wejdź w to ale zero podawania danych osobowych, zero zakładania na próbę czy w formie nauki kont itp. z ich reflinków.
W poradnikach masz mój free poradnik o zarabianiu na produktach finansowych i nie tylko. Pewnie o to biega. Na 99%. Jak twardy wspomniał - pozakładasz kont czy innych z ich linków, a potem będziesz mógł ze swoich te gorsze... albo będziesz szukać dla nich jeleni. Nie opłaca się zazwyczaj wielkich szkoleń robić dla poleconych. Chyba że za kasę. Z poleceń to wiesz... Więcej się wychodzi na polecaniu produktów. Dużo by pisać dlaczego. Także jeśli to to o czym się domyślamy to uważałbym.


Zarabianie przez internet - Hybrid1990 - 18-01-2021 23:57

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.