Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zlecę] Integracja sklepu internetowego ze stroną dostawcy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Zlecę] Integracja sklepu internetowego ze stroną dostawcy (/Temat-Zlece-Integracja-sklepu-internetowego-ze-strona-dostawcy-170406)



[Zlecę] Integracja sklepu internetowego ze stroną dostawcy - popekuni - 15-01-2021 22:26

Cześć i czołem!

Dam zarobić za coś co zintegruje mi sklep na shoperze lub Allegro ze stroną jednego z dostawców (ewentualnie z dwoma jeśli pierwszy okaże się rentowny) Lol

Zależy mi na:

-wybór kategorii przykładowo w formie drzewka (nie chce importować towarów ze wszystkich kategorii)
-automatyczne wystawianie produktu sklep/allegro z odpowiednio ustawioną marżą (pobieranie zdjęć i opisu w odpowiedniej formie ze strony dostawcy - przy ręcznej robocie jest to teoretycznie ctrl+c, ctrl+v)
-aktualizacja stanów magazynowych z jednym z oddziałów ze strony dostawcy (najlepiej automatyczna co określony czas)


kwestie ew. pytań zapraszam na discord (popekuni#2876) - nie zawsze mogę być na forum.

/ faktura, umowa zlecenie, freelancer / wszystko wchodzi w grę

proszę o wycenę i ewentualnie screeny z podobnych realizacji


[Zlecę] Integracja sklepu internetowego ze stroną dostawcy - Hybrid1990 - 07-03-2023 11:49

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.