Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program partnerski cookies - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Program partnerski cookies (/Temat-Program-partnerski-cookies-170399)



Program partnerski cookies - robertebert90 - 15-01-2021 03:33

Witam,

Czy w Polsce działają konkretne programy partnerskie z jasnymi zasadami na ile czasu dana kampania pozostawia cookies u osoby, która weszła w link? Jeśli tak to jakie?

Obecnie działałem na zagranicznych stąd moja mała wiedza no ten temat Smile


RE: Program partnerski cookies - rachman - 15-01-2021 04:31

To są takie, które nie informują ile ciacho ma terminu przydatności do spożycia? Jeszcze nie spotkałem takiej. To podstawa by partner rozważał chęć przystąpienia. Jeśli nie publicznie to na zapytanie zawsze dostawałem info ile ciacho jest ważne.


RE: Program partnerski cookies - robertebert90 - 17-01-2021 16:33

(15-01-2021 04:31)rachman napisał(a):  To są takie, które nie informują ile ciacho ma terminu przydatności do spożycia? Jeszcze nie spotkałem takiej. To podstawa by partner rozważał chęć przystąpienia. Jeśli nie publicznie to na zapytanie zawsze dostawałem info ile ciacho jest ważne.

dzięki za odpowiedź. kiedyś próbowałem parę, chociażby money2money i nigdy nie spotkałem się z tym,żeby była podana długość cookies Smile


RE: Program partnerski cookies - itmaster - 17-01-2021 17:59

Zawsze możesz sprawdzić samemu w ciastkach w przeglądarce.

Co do money2money to z czego pamiętam finansowe produkty nie mają ważności ciastek, więc jeśli klient wejdzie i założy konto od razu, to dostajesz prowizję. Ale nie jestem w 100% pewien, więc jak coś niech mnie ktoś poprawi Smile


RE: Program partnerski cookies - rachman - 17-01-2021 18:20

Nie wiem jak w m2m ale tak niektóre finansowe "nie mają cookies" (w uproszczeniu piszę), a po prostu po wejściu składasz wniosek i zaliczyć powinno za wejście z reflinku.
W każdej sieci jak pytałem podawali info jaki czas ma cookies lub co jest warunkiem np. wejście z reflinku lub że np. cookies ma ważność xx dni ale zaliczy i tak temu kto jako ostatni przekierował - nadpisuje ciastko.
Po prostu zapytać. Czasem w sieci nie ma że wszystkie programy mają określoną ilość dni ważności, bo każdy program ma inne wartości czasu "zycia" ciastka.


RE: Program partnerski cookies - robertebert90 - 17-01-2021 21:37

(17-01-2021 18:20)rachman napisał(a):  Nie wiem jak w m2m ale tak niektóre finansowe "nie mają cookies" (w uproszczeniu piszę), a po prostu po wejściu składasz wniosek i zaliczyć powinno za wejście z reflinku.
W każdej sieci jak pytałem podawali info jaki czas ma cookies lub co jest warunkiem np. wejście z reflinku lub że np. cookies ma ważność xx dni ale zaliczy i tak temu kto jako ostatni przekierował - nadpisuje ciastko.
Po prostu zapytać. Czasem w sieci nie ma że wszystkie programy mają określoną ilość dni ważności, bo każdy program ma inne wartości czasu "zycia" ciastka.

dzięki za odopowiedź.
a czy ze swojego doświadczenia polecasz jakieś polskie serwisy, które właśnie takie cookies gwarantują.


RE: Program partnerski cookies - rachman - 17-01-2021 22:15

Oj nie zwracam na to uwagi za bardzo. Sama ważność cookies to jeden z wielu elementów wpływających na konwersję. Na żywo z nygustwa testuję co mi się udaje zareklamować tym do których potrafię dotrzeć Wink


RE: Program partnerski cookies - MyLead.pl - 10-02-2021 13:53

Cześć @[robertebert90],
informacja o cookies nie jest zazwyczaj ogólnie dostępna, natomiast w naszej sieci afiliacyjnej bez problemu dowiesz się o żywotności cookies dla danej oferty pytając o to nasz Support Team. Dodam, że większość naszych ofert posiada 30 dniowy okres działania ciasteczek.

W przypadku innych pytań lub wątpliwości pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Z pozdrowieniami, Marta, MyLead.