Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Górale jako pierwsi walczą z fałszywą epidemią! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Górale jako pierwsi walczą z fałszywą epidemią! (/Temat-Gorale-jako-pierwsi-walcza-z-falszywa-epidemia-170368)



Górale jako pierwsi walczą z fałszywą epidemią! - Itachi198 - 12-01-2021 01:18





Mnie bardzo cieszy taki przebieg spraw, CWP!


RE: Górale jako pierwsi walczą z fałszywą epidemią! - precell - 12-01-2021 06:03

Nie tylko górale :-)
https://www.facebook.com/KONFEDERACJA2019/videos/199289058573689


RE: Górale jako pierwsi walczą z fałszywą epidemią! - mcmaks - 12-01-2021 10:05

I Bardzo dobrze Idea
Swoich zawsze popieramHeart


RE: Górale jako pierwsi walczą z fałszywą epidemią! - hosezbsk - 12-01-2021 10:24

Szacuneczek dla Górali Heart


RE: Górale jako pierwsi walczą z fałszywą epidemią! - ZarabianieO - 12-01-2021 11:08

Dopóki ludzie nie przestaną oglądać TVPiS i TVN i wciskanych tam 24/7 kłamstw i propagandy dopóty w tym kraju będzie syf. Sam po swojej rodzinie widzę, że łykają wszystko co im powiedzą w TV i są to dla nich argumenty nie do podważenia,a ja próbując przemówić do ich wyczyszczonych głów jestem gaszony tekstem typu 'idź dalej oglądać te swoje internety i nie pyskuj' Sex


RE: Górale jako pierwsi walczą z fałszywą epidemią! - Eduardo213 - 12-01-2021 11:14

Ten Pan to pewny Górol? Zero jakiejś gwary, czegokolwiek..Big Grin Ale za samą postawę szacunek brawa i trzymam kciuki, co nie zmienia faktu, że osobiście mam ich W du*ie, dlaczego?
Jest to branża, region, gdzie nigdzie tak nie walą na kasę jak tam.. jadąc z rodziną do Chorwacji na 2 tygodnie, a w nasze Polskie góry również na dwa tygodnie, Chorwacja wygląda zdecydowanie lepiej pod każdym względem, a co ważne na wakacje w Chorwacji wydałem około 40% mniej, gdzie doliczyć trzeba sam transport bo jechaliśmy samochodem a różnica w kilometrach jest ogromna.
Głupi parking 25 zł albo 5 OJRO.. dżemy z biedronki poobdzierane z etykiet i naklejona ich własną.. I niby "domowa" robota, tradycyjny smak..
Góry to miejsce, gdzie firmy mają zarobek non stop, w zime narty itd.. w lato wspinaczki, wycieczki górskie..
Co mają powiedzieć nad morzem? Gdzie w ciągu 2/3 miesięcy muszą zarobić, aby utrzymać się przez cały rok?
Górale pierwsi krzyczą, jest wiele innych branż które mają zdecydowanie gorzej, ale po prostu się boją. Jedyne co mogą zdzialać to takimi "ruchami" faktycznie coś ugrać, ale nie dlatego, że pisiory się przestraszą, choć w pewnym sensie, a głównie dlatego że "górole" w większości głosują właśnie na pis i dlatego zyskają sporo więcej.


RE: Górale jako pierwsi walczą z fałszywą epidemią! - twardy - 12-01-2021 11:49

https://www.zakopane.info/gorale-glosowali-na-pis/

Jerk

Pokrzycza, troche pogroza ciupaskami, dostana kilka miliardow od rzadu i tyle z tego bedzie...


RE: Górale jako pierwsi walczą z fałszywą epidemią! - rachman - 12-01-2021 13:15

Przeca już tv ogłosiła jak górole dostaną milijon dudków.
Szkoda na to nerw. Ludzie są przeprogramowani. W razie czego da się na chlebek co większym grupom mogącym namieszać, a reszcie zmieni przepisy by niesprawiedliwie ale zgodnie z przepisami tyranizować i obezwładniać.
Nie, nie liczcie na zmiany trwałe na lepsze w najbliższych latach. Woalek będzie dużo, nawet "cudów", ale najbliższe lata będą ciekawe inaczej.
Lepiej sobą się zająć i swoją przestrzenią bo jak ktoś liczy na zryw, który zmieni świat na lepsze to się go doczeka ... ale efekty są łatwe do przewidzenia w tych realiach póki co.