Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ysense 10$ za zagranie w gre mobilną wypłaca na paypal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ysense 10$ za zagranie w gre mobilną wypłaca na paypal (/Temat-Ysense-10-za-zagranie-w-gre-mobilna-wyplaca-na-paypal-170350)



Ysense 10$ za zagranie w gre mobilną wypłaca na paypal - palhrytos - 10-01-2021 17:31

Siemka!

Jest to mój pierwszy taki post tutaj na forum. Chciałbym zaproponować wam zdobycie 10$ za zagranie w gre mobilną.

Po pierwsze trzeba zrobić sobie konto na Ysense.com

Uwaga bardzo ważne. Konto musicie zarejestrować na taki sam adres email jaki macie do Paypal ponieważ później mogą być problemy z wypłatą.

Ref: https://www.ysense.com/?rb=95447885

Czysty: https://www.ysense.com/

Po zarejestrowaniu musimy przejść do zakładki Offers -> ySense Offers -> Dalej trzeba poszukać gry King of Avalon i kliknąć w niebieski przycisk z 8$(tak 8$ ale za to ,że będzie to nasze pierwsze wykonane zadanie dostajemy dodatkowe $$ i suma sumarum dostaniecie za zrobienie tego zadania 11$ z czego 10$ będzie można wypłacić na Paypal).

[Obrazek: a39763bfdd87a.jpg]

Po kliknięciu przenosi nas do strony gdzie musimy kliknąć view offer

[Obrazek: e45045e1b4066.png]

Po kliknięciu View offer przeniesie nas do naszej oferty

Uwaga zadanie jest tylko 1 na 1 użytkownika więc nie warto podsyłać linka innej osobie no chyba ,że zrobi to za nas ,a my zyskamy kase Big Grin

Jeżeli chcecie komuś to polecić to możecie to zrobić za pomocą linka ref z ysens.

[Obrazek: 76625df0abba5.jpg]

Na tej stronie podajemy email i klikamy send it.(później odbieramy email na telefonie i postępujemy zgodnie z jego treścią co zaowocuje pobieraniem gry)

Bądź wpisujemy link z dołu strony w przeglądarce w telefonie i postępujemy tak samo jak wyżej.



Żeby zdobyć 10$ na paypal należy wykonać zadanie. Wbić 13 poziom twierdzy. Gra jest prosta i prowadzi za rękę co bardzo ułatwia. Żeby zrobić to zadanie trzeba poświęcić około 4dni wchodząc do gry na jakieś 30-1h dzennie. Oczywiście jak ktoś będzie grał więcej to szybciej osiągnie ten 13 poziom. Polecam sam dostałem te 10$ mam dowód w postaci screena z Paypal. Kasa idzie około 3dni robocze na paypal.

[Obrazek: 02d9babc034e7.png]



Adminie jeżeli mój temat jest niezgodny proszę o info poprawie co i trzeba Smile


RE: 10$ za zagranie w gre mobilną wypłaca na paypal - aron-baron - 10-01-2021 17:35

Po co ci tu Admin? Regulaminu nie umiesz czytać? Masz rację jest to twój pierwszy post i ostatni na tym forum Big Grin


RE: Ysense 10$ za zagranie w gre mobilną wypłaca na paypal - palhrytos - 10-01-2021 17:43

(10-01-2021 17:35)aron-baron napisał(a):  Po co ci tu Admin? Regulaminu nie umiesz czytać? Masz rację jest to twój pierwszy post i ostatni na tym forum Big Grin

A co się nie zgadza z regulaminem?
Tytuł jest ok link czysty jest
Co jest nie tak? Przetocz mi tu punkt regulaminu


RE: Ysense 10$ za zagranie w gre mobilną wypłaca na paypal - wasda - 10-01-2021 17:55

pewnie o to mu chodzi że temat ysense już jest na forum więc nie dubluje się już istniejącego tematu chociaż ten punkt regulaminu i tak jest elastyczny i obchodzony na różne sposoby poprzez refback czy nawet dziennik zarabianiaTongue


RE: Ysense 10$ za zagranie w gre mobilną wypłaca na paypal - palhrytos - 10-01-2021 18:01

(10-01-2021 17:55)wasda napisał(a):  pewnie o to mu chodzi że temat ysense już jest na forum więc nie dubluje się już istniejącego tematu chociaż ten punkt regulaminu i tak jest elastyczny i obchodzony na różne sposoby poprzez refback czy nawet dziennik zarabianiaTongue
Kurde tylko dla mnie to jest opisanie jak nowy sposób bo zazwyczaj są opisane inne sposoby z ysense ankiety itp. To tak można różnie interpretować. Tu opisałem sposób akurat jak zdobyć te 10$ od razu bez przeszkód. No najwyżej wyląduje w śmietniku Sad
Chciałem tylko wam pokazać to Big Grin


RE: Ysense 10$ za zagranie w gre mobilną wypłaca na paypal - Gawrych - 10-01-2021 18:01

I zbyt mała ilość postów na umieszczenie reflinku Smile


RE: Ysense 10$ za zagranie w gre mobilną wypłaca na paypal - palhrytos - 10-01-2021 18:17

(10-01-2021 18:01)Gawrych napisał(a):  I zbyt mała ilość postów na umieszczenie reflinku Smile
Liczba postów: 12 na 10 wymaganych...


RE: Ysense 10$ za zagranie w gre mobilną wypłaca na paypal - Eduardo213 - 10-01-2021 18:18

Pieprzenie takie..Jak żaden Administrator nie zobaczy, to nic nie powie, a nawet i to nie jest pewne..
Jest sporo tematów, gdzie są dublowane .
Tutaj przykład.
https://zarabiam.com/Temat-Nowy-projekt-SAT-170323

Rozumiem, że nie zawsze jest czas czy chęci, żeby sprawdzić, co jest w temacie, czy taki jest, ale np w tym przypadku u góry, nawet nazwy tematów są podobne, co lepsze tematy znajdują się jeden pod drugim..


Najczęściej takie tematy tworzą osoby, które dopiero weszły na forum, niesprawdzily albo regulaminu, albo czy jest już taki temat.
Już nie jeden temat spotkałem, gdzie jest dubel.
Jedyne z czym się zgodzę, to że masz za mało postów aby dodać swój reflink.

[Obrazek: Screenshot-20210110-180606-Chrome.jpg]


RE: Ysense 10$ za zagranie w gre mobilną wypłaca na paypal - palhrytos - 10-01-2021 18:24

(10-01-2021 18:18)Eduardo213 napisał(a):  Jedyne z czym się zgodzę, to że masz za mało postów aby dodać swój reflink.

[Obrazek: Screenshot-20210110-180606-Chrome.jpg]

Przecież mam 10 wymagane postów?
Pod awatarem się zgadza?
Czy to chodzi o coś innego?


RE: Ysense 10$ za zagranie w gre mobilną wypłaca na paypal - Hybrid1990 - 10-01-2021 19:52

Na forum są dwa tematy o ysense - jeden w zbiorze serwisów zarobkowych:
https://zarabiam.com/Temat-Ysense-Nowy-stary-serwis-z-ankietami-Refback-90-163740
oraz bardziej opisany wątek w dziale z poradnikami:
https://zarabiam.com/Temat-YSENSE-dawne-CLIXSENSE-pierwsze-kroki-128112
więc dalsze powielanie jest zbędne.
Nie zakładamy nowego tematu o danej stronie tylko dlatego, że pojawiła jakaś nowa promocja, akcja, ankieta, itd, bo tak to by każdy zakładał specjalnie nowy temat gdyby tylko pojawiło się coś nowego, robiąc na forum bajzel w postaci multum wątków o tej samej stronie.
Jak chcesz się podzielić jakąś nowością na ysense, to zrób to w jednym z powyższych dwóch tematów.



(10-01-2021 17:55)wasda napisał(a):  pewnie o to mu chodzi że temat ysense już jest na forum więc nie dubluje się już istniejącego tematu chociaż ten punkt regulaminu i tak jest elastyczny i obchodzony na różne sposoby poprzez refback czy nawet dziennik zarabianiaTongue

To nie jest obchodzenie, tematy w refbacku za pieniądze działają przecież na innej zasadzie, to nie są wątki dyskusyjne, tylko zlecenia rejestracji. Refback jest opcją dla tych wszystkich, co chcą "wcisnąć" swojego reflinka, ale nie mogą tego zrobić normalnie gdy dany temat już istnieje na forum, gdzie jego autor podał już swojego refa, bo jak wiadomo nie można wstawiać swoich linków w cudzym temacie.
A jak ktoś się bawi w takie opisywanie i prowadzenie serwisu w swoim dzienniku, to dostaje ostrzeżenie, a posty są usuwane.



(10-01-2021 18:18)Eduardo213 napisał(a):  Jest sporo tematów, gdzie są dublowane .
Tutaj przykład.
https://zarabiam.com/Temat-Nowy-projekt-SAT-170323
(...)
Już nie jeden temat spotkałem, gdzie jest dubel.

Nikt z administracji nie siedzi na forum 24/7 i nie sprawdza każdego tematu, więc jeśli zobaczysz zdublowany temat, to skorzystaj z opcji zgłoś post, dzięki temu nie będziesz się później dziwił czemu na forum są powielane wątki.



(10-01-2021 18:24)palhrytos napisał(a):  
(10-01-2021 18:18)Eduardo213 napisał(a):  Jedyne z czym się zgodzę, to że masz za mało postów aby dodać swój reflink.

[Obrazek: Screenshot-20210110-180606-Chrome.jpg]

Przecież mam 10 wymagane postów?
Pod awatarem się zgadza?
Czy to chodzi o coś innego?

No masz, bo już nazbierałeś, ale w chwili gdy podawałeś reflink do tematu miałeś tylko jeden post, zatem +20% już leci do ciebie.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.