Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Poradnik - nisza jak zarobić na Allegro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] Poradnik - nisza jak zarobić na Allegro (/Temat-Sprzedam-Poradnik-nisza-jak-zarobic-na-Allegro-170345)



[Sprzedam] Poradnik - nisza jak zarobić na Allegro - Oliwa98 - 09-01-2021 15:52

1. Dokładna nazwa przedmiotu sprzedaży

Poradnik zawierający opis jaki przedmiot i skąd kupować aby sprzedać na Allegro z zyskiem.

2. Opis

Poradnik przedstawia produkt fizyczny (kilka odmian) które możemy kupować za kilka złotych za sztukę i sprzedawać za kilkadziesiąt złotych. Najmniejsza kwota potrzebna do rozpoczęcia handlu to około 500 złotych - towar zamawiamy w ilości minimum 100 sztuk.
Dostajesz bezpośrednie linki do zakupu przedmiotów.

Czy w ten sposób zrobię sobie konkurencje?
I tak i nie. Produkt jest sprzedawany przez wielu sprzedawców jednak zdecydowana większość z nich i tak sprzedaje kilkadziesiąt - kilkaset sztuk miesięcznie. Ja przez kilka miesięcy rozkręciłem sprzedaż i założyłem działalność która przynosi całkiem przyzwoity dochód.
Kupując poradnik dostajesz nie jeden lecz kilka produktów z podobnej kategorii asortymentowej, którymi możesz handlować.

Zalety moich produktów?
- zajmują mało miejsca
- niski koszt początkowej inwestycji (no chyba, że chcesz zamówić 10 000 sztuk Big Grin )
- szybka rotacja towaru

Realnie na jednym produkcie po opłaceniu wszystkich prowizji itd. jesteś w stanie zarobić 15-50 złotych. Ja w pierwszym miesiącu sprzedałem prawie 300 sztuk - możesz sobie policzyć czy się opłaca.

3. Zdjęcia/Screeny.
Screen zarobków
Aby nie być gołosłownym to potwierdzenia moich wypłat z Allegro z pierwszej połowy listopada - prawie 3 500 zł przychodu w 2 tygodnie ( z tego około 50% to dochód).

Sprzedaje tylko 2 kopie poradnika!

4. Cena

500 zł - płatność przelewem

5. Kontakt

Wiadomość prywatna


[Sprzedam] Poradnik - nisza jak zarobić na Allegro - Hybrid1990 - 17-10-2021 11:48

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.